Sayfa 151/155 İlkİlk ... 51101141149150151152153 ... SonSon
Arama sonucu : 1237 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: ISFIN - İş Finansal Kiralama

Faktoring sektörü sigorta sektörünün ve bankacılık sektörünün gerisinde kalması normal durum değil zamanla aradaki farkın kapanacağını düşünüyorum.Merkez bankası politika faizini düşüremez hatta faiz artırımı daha yüksek ihtimal ytd.Hala bankalar enflasyonun altında 32 günlük mevduat faizi veriyor ytd.

Sorunun çözülmesi için tek şart mevduat faizlerinin enflasyon seviyesinde mevduat faizi vermesidir o zaman doğrusu yapılmış olur he yaparlar mı ?çok zor yapmazlar o zaman kısa süreli şoklara açık riski her zaman yüksek kalmaya devam edecektir.Diyorlar ki XU100 yükseliş yaşamaz faizler artarsa ben farklı düşünüyorum yükseliş yaşar önemli olan merkez bankası doğru adımları atması eğer devam ederse XU100 de artış devam eder ytd.Daha önce olduğu gibi gece yarısı merkez bankası başkanı görevden alınması gibi yaklaşımlar yanlıştır paranın olduğu yerde faiz vereceksin faiz haram deyip dini yönden bakmak yanlıştır.Sonuçta ssk emeklisi aylık 10 bin TL maaş almaya devam eder neyse bilen biliyor fazla yazmaya gerek yok.

İktidar partisi gerileme değil çöküş dönemine girdi 4 yıl sonra genel seçimler olacaktır en düşük ssk emekli maaşı şuan 10 bin TL 14 kilo köftelik kıyma alıyor 2028 mayıs ayında kaç kilo köftelik kıyma alacak yaşayıp göreceğiz tarihe not düşelim.
    Şair yazmış belki yarın belki yarından da yakın sonunu çok merak ediyorum Sn Mehmet Şimşek rahmetli Kemal Dervişin tırnağı olamazsın neyse bilen biliyor.

En azından zayıf borsada yatayda kırmızı kapatması olumlu İş finansalda düşüş yaşamaması olumlu eğer ralli yaşayacaksa daha çok yolun başında sabır diyelim ytd.

Örneğin Vakıf finansal kiralama hissesinde temel analizi iyi durumda %5 prim kaybı yaşadı aynı sektör hisseleri olduğu için kıyaslama mantıklıdır neyse sektör iyi aslında sabır diyelim ytd.

Çok beğendim bugün iş finansalı seansı yatayda kapattığı için adam olacak hisse düşen piyasada kendini belli eder ytd.

Ağustos ayından beri düzeltmesinde İş finansal sabır gereken hisse ytd.

Bir başlarsa büyük hareketine yükselişe iş finansal günlerce haftalarca aylarca devam eder kısmet ve sabır diyelim ytd.

Sayfa 151/155 İlkİlk ... 51101141149150151152153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •