Sayfa 151/358 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon
Arama sonucu : 2857 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: ENKAI - Enka İnşaat

1.  Alıntı Originally Posted by gz19 Yazıyı Oku
    kağıt dik duruyor. Gedik-A1 karşılıklı işlem yapıyor. Gedik in malı alınmaz.
    bu gün yükselme sinyalini net verdi gün sonu artı kapatırsak teyyidi almış olacağız. bilanço 05 martta karlılık iyi bekleniyor patronda bunun farkında tabi... ben enka hissesine güveniyorum.. yatırım tavsiyesi değildir her kese bol kazançlar...
    YASAL UYARI: Burada yazdığım bilgi, haber ve yorum TAVSİYE niteliğinde olmayıp, YATIRIM DANIŞMANLIĞI kapsamında DEĞİLDİR!

2.  Alıntı Originally Posted by Tanrısevsin Yazıyı Oku
    Haberin detayını açıklasaydın fena olmazdı. Sadece haber bekleniyor deyip soruya da cevap vermeyince muallakta kalıyor denilen laf...
    Senaryo

Sirket ikidir ciddi miktarda hisse geri alimi yapiyor, bu karin sermaye ye dahil edilerek bedelsiz hisse dagitimindan vazgecilmesi yonunde bir hazirlik calismasi olabilir, neticede sirket her yil ciddi kar yapmakta, hisseleri konsalide edip bu nakit kari sahsi hesaplarina gecirmeyi tasarliyor olamazlar mi?

Yalnizca senaryo, ama hisse geri aliminin yalnizca destek amacli oldugunu sanmiyorum, zaten kahidi desteklemeyi gerektirecek ciddi bir durumda gorunmuyor (patronun milletin cebini dusundugunu sanmiyorum, bizim patronlardan boyle bir yaklasim beklemek abes, yakismaz...).

3.  Alıntı Originally Posted by ismail0105 Yazıyı Oku
    Senaryo

Sirket ikidir ciddi miktarda hisse geri alimi yapiyor, bu karin sermaye ye dahil edilerek bedelsiz hisse dagitimindan vazgecilmesi yonunde bir hazirlik calismasi olabilir, neticede sirket her yil ciddi kar yapmakta, hisseleri konsalide edip bu nakit kari sahsi hesaplarina gecirmeyi tasarliyor olamazlar mi?

Yalnizca senaryo, ama hisse geri aliminin yalnizca destek amacli oldugunu sanmiyorum, zaten kahidi desteklemeyi gerektirecek ciddi bir durumda gorunmuyor (patronun milletin cebini dusundugunu sanmiyorum, bizim patronlardan boyle bir yaklasim beklemek abes, yakismaz...).
    Bunu bu forumda ısrarla belirtiyor ve bu yoruma % 100 katılıyorum

4. Libyada 3 Türk kaçırılmış iş yarım kalmıştı ordan bir haber çıkmadı, bilgisi olan varmı

SM-N9200 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bu kağıtta her an her şey olabilir.Algolar da çalışabilir. Kişisel tavsiyem ,satışa falan gitmeyin.Bekleyin. Kesinlikle de yatırım tavsiyesi değildir. Bol kazançlar.

6. bu kağıtta bugün bir anormallik var. daha önceleri en ufak alımda negatif yönde bir tepki veriyordu. şimdi ise tık yok... çok garip...

7.  Alıntı Originally Posted by ali1980 Yazıyı Oku
    bu kağıtta bugün bir anormallik var. daha önceleri en ufak alımda negatif yönde bir tepki veriyordu. şimdi ise tık yok... çok garip...
    Tabii belli olmaz henüz erken ama yabancı satışı durmuş gibi. Y.T.D.

8. 5.54 alışlardan şu ara yine HSBC çıkıyor. Kağıdı almıyor. Götürmüyor. Bir şey bekliyor gibi.

Sayfa 151/358 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •