Sayfa 151/232 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201 ... SonSon
Arama sonucu : 1850 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: Dolara Yatırım Yanlış

Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    o siteye çok ünlü markanın adını yaz yüzlerce şikayet görürsün
    1.000.000 konuttan söz ediyoruz tabiki aksilik olmuştur
    Yahu millet suryapıdan teknik yapıdan tapusunu alamadı,evlerini alamadı.Teknik yapının denizli evora projesi emlak konut güvencesi altındaydı suryapının bahçe projesi emlak konut güvencesindeydi yapamıyoruz dediler çıktılar.Vatandaş emlak konutla başbaşa kaldı.E bu suryapı teknik yapı normalde batık olarak kabul edilmeli,neden batırılmıyor.Bunların batmasına kim izin vermiyor.

Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    ben ondan önce de dolar almıyordum doları görünce amerikanın kanlı tarihini ve sömürüsünü hatırlıyorum
    neden onlara kazandırayım
    o dolarda zencilerin ve kızılderilillerin kanı ve teri var
    E iyi ya madem bu kadar kötü devlet neden dolar alımını yasaklamıyor da senin gibi vatanseverlerin himmetine kalıyor bu iş.Yasaklasın o zaman.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Dahasını da hak ediyorsun dumannige.

Çünkü okumuyorsun.

Zembereği kurulmuş oyuncak araba gibi, tangur tungur gidiyorsun.

Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    rumaniggeee bursanın (toki konutları) halini gördün.. vicdanen burada problem görmüyormusun ?
    daha estetik daha yeşil olabilirdi
    dediğim gibi maliyet meselesi malum dar gelirlilere kira öder gibi milyon konut yapıldı
    imkan meselesi yani

Ha sterlin alımı,euro alımı ,yen alımı falan onlar da yanlış mı yoksa garezimiz sadece dolara mı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Ülkenin düştüğü durumun tek sebebi sensin dumannige.

kendi ilkel politik anlayışlarının devamı için halk kitlelerine hamaset yapılmıştır tarih boyunca..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    E iyi ya madem bu kadar kötü devlet neden dolar alımını yasaklamıyor da senin gibi vatanseverlerin himmetine kalıyor bu iş.Yasaklasın o zaman.
    bunun mantıklı olmayacağını biliyorsundur son getirilen döviz alım satım vergisi bence geç kaldı ama bu yönde güzel adım
    bir de dolar dışında tüm ülkelerin kendi aralarında kendi para birimlerini kullanma projesi var
    bu yönde adımlar atılmaya devam ediyor

Sayfa 151/232 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •