Sayfa 151/424 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon
Arama sonucu : 3392 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1. Sayın fenerbahceli

Sonuçta bunlar babamın oğlu değil, ancak 1-2 kez vurguladığım gibi şu tahsisli olayında Allah var nettiler. Ne açıklama yaptılarsa onun doğru olduğunu gördük. Borçları kapatacağız dediler, kapattılar; bu parayı CANTE sermayesine ekleyeceğiz deyip 18.50 den satılan hisselerin bir kısmını 21.76 dan geri aldılar. Bütün bu yapılanlarda biz küçük yatırımcıların cebinden 1 kuruş para çıkmadı.

Günün sonunda bakıyorum, geri ödeme süreleri açısından kömür yakıtlı termik santral kendisini 8-9 senede amorti ederken, CANTE gibi çevresel etkiler yönünden son teknoloji ile donatılmış termik santrali 4 ncü senesinde borçsuz bir yapıya kavuşturup kâr edecek noktaya getirdiler.

Benim hedefim ve hisseyi portföyde tutma kriterlerim belli. Çok şey yaşadım; gördüm. Stratejilerime bağlılığımla bu piyasada ayakta kalabildim. Herkesin kararı kendine. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

2. Bu tür alengirli işler her hissede var. Aşağıdaki AKCNS örneği:

https://www.hisse.net/topluluk/showt...46#post6375846

https://www.hisse.net/topluluk/showt...60#post6427660

Son günlerde CANTE fon takaslarında da garip değişiklikler var. Benzer numaralar yapılabilir yani. Uyanık olmakta fayda var diye değerlendirmekteyim...YTD

3.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Artık MB gibi para basmaya başlayacağımıza göre belki de bizimkiler de GES düşünür kim bilir. Bakın, hemen bu akşam KAP'a bu konuda açıklama düşsün, bütün bu yazdıklarını unutup "ama panellerin ömrü 20 yıl, sonra kaldırıp çöpe atıyorsun, faiz olmuş % 50, gereksiz" diye yazmazsa ben de bir şey bilmiyorum.
    Hissedarxd şimdi kap geldi şimdi genel kurul kararı almışlar bu kurulda yoksa dediğiniz gibi GES açıklaması yapmasınlar sakın

4. Sermaye İçerisindeki Payı Pay Oranı

Odaş Elektrik Üretim Sanayi Tic. A.Ş. 548.244.403 %58,44

Halka Açık Kısım 389.872.500 %41,56

Toplam 938.116.903 %100,00

Bugün kü toplantı duyurusunda tek ilgi çeken nokta pay dağılımı.
    Hepsi okumuş çocuklar adaylar. Yeni görevlerinde başarılar dileriz.

Üstat 300 milyon toplamışlar mı,takasların dili ne diyor?

5.  Alıntı Originally Posted by Ozgurlukcuker Yazıyı Oku
    Hissedarxd şimdi kap geldi şimdi genel kurul kararı almışlar bu kurulda yoksa dediğiniz gibi GES açıklaması yapmasınlar sakın
    Yeni Yönetim Kurulu Toplantısında verilir o kararlar .
    O da kaç gün sonra yapılır belli olmaz.

6. Şu tahtayı fazla değil 3-5 gün izleyen herkes alış ve satış kademlerindeki rakamların anlamsızlığını görüyordur. Takasları öylesine takip ediyorum. Mal komple ellerinde, hesabını geride yapmıştım. Küçük yatırımcının elindeki toplasan 5-10 milyon lotu almaya çalışmak gibi bir şey değil bu işlemler. Tecrübem onu söylüyor. Geçen de yazmıştım çağrı zorunluluğuna hazırlık mı desem, bilemedim. Asla YTD

7.  Alıntı Originally Posted by Ozgurlukcuker Yazıyı Oku
    Normal genel kurul Şubat ayında yapılmış zaten. Bu çağrı "Olağanüstü" çağrısı ama gündem maddeleri 'olağan' maddeler. Mesela o tarihte de YK üyeleri seçilebilirdi, neden seçilmedi de malum satışlardan sonra şimdi gündeme geldi ? Birileri yönetimi devralacak nitelikte çoğunluğa mı sahip acaba ? Var bir şeyler ama dur bakalım üstadım. Şak diye bir önerge, şirketin devri ve çağrı süreci...

20 Aralık, yukarıda bir kaç kez astığım 72 Tl lerden başlayan logaritmik düşüş trendinin de sonlarına denk geliyor. Kısacası epey tuhaf bence...

bir şık daha var, ortakların dağılımı en güzel bu şekilde tasnif edilir.

hazır mkk kayıtları gelecek, son tahlilde kim de ne var kim de ne yok göreceklerdir.
     Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Normal genel kurul Şubat ayında yapılmış zaten. Bu çağrı "Olağanüstü" çağrısı ama gündem maddeleri 'olağan' maddeler. Mesela o tarihte de YK üyeleri seçilebilirdi, neden seçilmedi de malum satışlardan sonra şimdi gündeme geldi ? Birileri yönetimi devralacak nitelikte çoğunluğa mı sahip acaba ? Var bir şeyler ama dur bakalım üstadım. Şak diye bir önerge, şirketin devri ve çağrı süreci...

20 Aralık, yukarıda bir kaç kez astığım 72 Tl lerden başlayan logaritmik düşüş trendinin de sonlarına denk geliyor. Kısacası epey tuhaf bence...

Sayfa 151/424 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •