Onemli Gunler Banner
Sayfa 151/1049 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Samsung Rus şirketle ortaklık kurup bitcoin mining işine girecek diyola.

http://www.idownloadblog.com/2017/12...aikal-bitcoin/

Gerçekleşirse fiyatlar olumlu etkilenir diye bekliyorum doğal olarak. Ardından sony idi, panasonic, philips marka minerlar, belki de apple (apple'ın hashrate'i kesin cacık gibi olur ama konuşan b*k falan koyarlar içine millet koşa koşa alır)
    Elma coin.

Almazsan in degilsin denir.

300 kat artar.

Bizim hanim applecidir.

2009 nuh nebiden kalma mac pro su var.

Dedim alayim.

Yilbasi hediyesi.

13 000tl.
    15 inc

Bune ....

Napiyor makina..

Eve hirsiz girse dovusuyormu ??

Dell hp hepsi 3000 5000 tl max.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Discover Yazıyı Oku
    Elma coin.

Almazsan in degilsin denir.

300 kat artar.

Bizim hanim applecidir.

2009 nuh nebiden kalma mac pro su var.

Dedim alayim.

Yilbasi hediyesi.

13 000tl.
    15 inc

Bune ....

Napiyor makina..

Eve hirsiz girse dovusuyormu ??

Dell hp hepsi 3000 5000 tl max.

Ben de apple kullanıcısıyım aslında bakma bok attığıma. 7 çıkmadan 3 ay önce falan bile bile gittim 6S aldım yurtdışından. O gün bugündür de sorunsuz kullanıyorum cihazı. Şikayetim de yok, taş gibi cihaz.

Yeniler gerçekten para verip almak için çok pahalı. Hele hele X tam soygun. (aslında biz fakirleştik)

Iphone'dan önce uzun süre android kullandım. Cihaza masaüstü PC muamelesi yapıyordum tabi. Sonra anladım ki bunlar daha o kadar gelişmiş cihazlar değiller. Basit fonksiyonları yerine getirsinler gerisi önemli değil. Appstore da tertemiz mis gibi. Çok kurcalamazsan, hep son sürüme update etmezsen senelerce götürür. (Ios 10 benim için son sürüm)

Ama bilgisayar alacak olsam, laptop alacak olsam hiç bir güç bana apple aldıramaz. Amerika'da yaşayıp dolar kazansam belki. Apple marka PC, Laptop fiyatları aşırı uçuk gerçekten. 1 e 1000 katmışlar gibi fiyatlara. Doların çüş dercesine artmasının ötesinde risk primi de ekliyorlar gelecekteki artışlara karşı önlem olarak.

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749
    Bitcoin yükseliyor mu arkadaslar?

4.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Ben de apple kullanıcısıyım aslında bakma bok attığıma. 7 çıkmadan 3 ay önce falan bile bile gittim 6S aldım yurtdışından. O gün bugündür de sorunsuz kullanıyorum cihazı. Şikayetim de yok, taş gibi cihaz.

Yeniler gerçekten para verip almak için çok pahalı. Hele hele X tam soygun. (aslında biz fakirleştik)

Iphone'dan önce uzun süre android kullandım. Cihaza masaüstü PC muamelesi yapıyordum tabi. Sonra anladım ki bunlar daha o kadar gelişmiş cihazlar değiller. Basit fonksiyonları yerine getirsinler gerisi önemli değil. Appstore da tertemiz mis gibi. Çok kurcalamazsan, hep son sürüme update etmezsen senelerce götürür. (Ios 10 benim için son sürüm)

Ama bilgisayar alacak olsam, laptop alacak olsam hiç bir güç bana apple aldıramaz. Amerika'da yaşayıp dolar kazansam belki. Apple marka PC, Laptop fiyatları aşırı uçuk gerçekten. 1 e 1000 katmışlar gibi fiyatlara. Doların çüş dercesine artmasının ötesinde risk primi de ekliyorlar gelecekteki artışlara karşı önlem olarak.
    Biz birseyi bozana kadar kulaniriz.

Ama ara acilmis.teknoloji de.

13 000 tl ne.
    ayip.

Super hizli oyun bilgisarari alsam.
    Korede starcraft yarismalari icin ok.

;)))

5.  Alıntı Originally Posted by Discover Yazıyı Oku
    Bir sebebi var mi??

daha once hep explorer la aciyomus ama sonra crome denemis kilit yemis... olabilir... ama asil onemli olan poloniex de bi probleminiz oldugunda support team in cok gec cevap vermesi.... internette onlarca sikayet var bu konuda... o yuzden poloniex kullanicilarinin extra dikkatli olmalarini tavsiye ediyorum... cunki ufak bi problemde gercekten cozmek cok zor

6.  Alıntı Originally Posted by kutatku Yazıyı Oku
    daha once hep explorer la aciyomus ama sonra crome denemis kilit yemis... olabilir... ama asil onemli olan poloniex de bi probleminiz oldugunda support team in cok gec cevap vermesi.... internette onlarca sikayet var bu konuda... o yuzden poloniex kullanicilarinin extra dikkatli olmalarini tavsiye ediyorum... cunki ufak bi problemde gercekten cozmek cok zor
    Cok hizli buyudu biz nisan da kayit olduk.
    Dert olmadi
    Eylul ekimde 1 aylik sira vardi.

Soguk saklamak onemli.

Nano s geldi.

Bitleri atacagiz ona artik.
    Borsada tutmayacagiz.

7. Myetherwallet kullanan ve cüzdanda farklı token saklayan varsa https://deltabalances.github.io sitesi pratik bir şekilde cüzdandaki token miktarınızı ve bunların eth karşılıklarını gösteriyor. Siteye girdiğinizde sağ üste cüzdan adresinizi yazmanız yeterli.

8. Ben portföyü blockchain altyapı projeleriyle doldurmuşum resmen. En son Kucoin borsasından Achain almışım, şimdi farkına vardım. Yakında blockchain'e bir alternatif çıkarsa dibi boylarım.

Sayfa 151/1049 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •