Sayfa 151/445 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon
Arama sonucu : 3558 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: Karınca.....kararınca....!!! analiz...!!! temel teknik beklenti ...!!!

1.  Alıntı Originally Posted by SADIKTAN Yazıyı Oku
    Kasım ayında bist dibini yapsın burada hiç zikretmediğim bir sanayı şirketinin adını sizlerle peaylacağım uzun vade alım için...

1yıl içinde en az %50getiri hedefliyorum ama şimdilik kimse sormasın tek ıpucu 2.harfi e baska da tık yok
    isminin baş harfi petkim dedin ağam 4,60 gelirse banada haber et
    BURADAKİ PAYLAŞTIĞIM GRAFİK- YORUMLAR YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ ZARAR EDEBİLİRSİNİZ

2.  Alıntı Originally Posted by EMİRDAĞLI Yazıyı Oku
    isminin baş harfi petkim dedin ağam 4,60 gelirse banada haber et
    Yaw agam sen benım kalbımımı okuyorsun rakam yazıyorsun aramızda 100-200oynuyor kademe yazıyoruz aramızda 3-4kademe
    ya oyunuyor ya oynamıyor...

Tek korkum var şu hissenin adını twiter aleminde gezınen fenomen olup aracı kurum elemanlarıyla ortak çalışan çakma
    üstadlar ben suradan alıyorum demesın derse vay o hissenin haline??

Kasımda dıp kaç olur aga versene cevap sonra kızıyorlar arkadaşlar

Bu arada ilk 5leyen vakıf oldu!!!!

3.  Alıntı Originally Posted by SADIKTAN Yazıyı Oku
    Yaw agam sen benım kalbımımı okuyorsun rakam yazıyorsun aramızda 100-200oynuyor kademe yazıyoruz aramızda 3-4kademe
    ya oyunuyor ya oynamıyor...

Tek korkum var şu hissenin adını twiter aleminde gezınen fenomen olup aracı kurum elemanlarıyla ortak çalışan çakma
    üstadlar ben suradan alıyorum demesın derse vay o hissenin haline??

Kasımda dıp kaç olur aga versene cevap sonra kızıyorlar arkadaşlar
    valla ağam ben endekste yükselişin devamını bekliyordum benim öngörüm tutmadı onun için dip zikretmeyeyim ama dedikleri dipler olursa o günkü şartlara göre petkim olur garan olur bakarız ...

ben endekste yükseliş bekliyordum ama her ihtimale karşı diyordum ne olur ne olmaz ters durum olursa dolar pozisyonu güçlü bir şirkette olayım o yüzden azar azar gsdho toplamaya devam ediyorum ama endeks bankalar dip yaparsa kasımda bankalara yatay geçiş yaparım
    BURADAKİ PAYLAŞTIĞIM GRAFİK- YORUMLAR YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ ZARAR EDEBİLİRSİNİZ

4. Ne umduk..! Ne bulduk..!

5. endeks zaten 96000 lerde gemileri yakmıştı garanda bugün gemileri yaktı gerçi kapanışa 40 dakka var ama 7,06 üzeri zor gibi gibi

6. aselss ile ayaktayız bügün.. hadi, bakalım.. son dak ne olcak

7. Dostum piyasayla aşk yaşanmaz hele hele asla inatlaşmaya gelmez...

Devir kazanma devri değil mevcut olanı korumak da başadır piyasalar acımasızdır düşene bir tekmede

sen atacaksın mantığıyla çok güzel ekmek yiyorlar... 7.26 gören garan 36kademe ekside yabancı bir fon hayvanı şekilde satıyor

bızım gunlukçu göynekcıye yenı halka arz yapıyor....

Bu poz karanlık odaya kadar bekleyecek...

8.  Alıntı Originally Posted by SADIKTAN Yazıyı Oku
    Kasım ayında bist dibini yapsın burada hiç zikretmediğim bir sanayı şirketinin adını sizlerle peaylacağım uzun vade alım için...

1yıl içinde en az %50getiri hedefliyorum ama şimdilik kimse sormasın tek ıpucu 2.harfi e baska da tık yok
    üstadım haklısın adını burdan ifşa etsem kızmazsın dimi izmirdeki star acıldı dibine derim ben doğrumu

Sayfa 151/445 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •