Sayfa 151/339 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon
Arama sonucu : 2705 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1. Yada bizim tahtadaki ky ler ajanda koç yüzde 8 yapmış yok Sabancı ucuyo şişe gidiyo bizimki eksiledi tüh satamda kurtulam dedimmi bizde kopariz.
    Tahtadaki ky nin temizlenmesinin en iyi yolu komşunun tavuguna bakmasidir. Gesanda silkeleme banka rallisi olunca gerçekleşti millet bankalara saldırdı gesan yerinden kipramadi sonra bankalara taban serisi gesan x5

2.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    aynen dedigin gibi oldu para once BIST 30 geldi , ama ne geldi

kehanetinin ikinci kismini heyvanla bekliyoruz , bence hala BIST 30 kotasini doldurmadi,
    2-3 gun once 100 bin dolarini bozan %5 cikan THY almis olsa hala %3 zararda olacakti
    bu hafta BIST 30 doysun, sonrada bize para aksin
    galiba onları bekleyeceğiz...ama sıra bize gelir gelmez bir tavan beklerim.. ancak o zaman af ederim cweneyi... bist 30 hisselerden çıkacak babalar bizim gibi yenilenebilir enerji sektörüne geldiklerinde bizim hisseler çok agresifleşir...

seçimlerden önce muhalefet seçimi kazanırsa?? bist 30 hisseleri coşar demiştim...emin şimşeğin gelmesi de benzer bir etki yaptı...çünkü emin şimşek de aynı politikaları uygulayacak...ekonominin realitelerini uygulayacak..

yalnız muhalefet kazanırsa yenilenebilir enerji politikaları belirsiz olacağı için yenilenebilir enerji hisseleri biraz gevşeyebilir demiştim..iktidar kazanırsa da önceki politikalar devam edeceği için sektör eski günlerindeki gibi devam eder demiştim..

şimdi hem iktidar kazandı hem de muhalefetin politikaları uygulanıyor...ortaya karışık bir durum çıktı..yenilenebilir enerji sektörüne emin şimşeğin çok olumlu baktığını biliyoruz..o halde önce bist 30 hisseleri doysun sonra da sıra bize gelsin diyeceğiz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. muhalefet kazanabilir düşüncesi ile bir miktar bist30 hisselerinden almıştım...aslında o pozisyonu aylar önce almıştım...pozisyonumda oyakc ,ısdmr ,toaso ,vbtyz vardı , onları da bozmamıştım....emin şimşeğin gelmesi ile bakalım o hisselerime yağan yağmurdan ne kadar su düşecek ?? dün onlardan bir iki tanesini cweneye kurban etmeyi düşünmüştüm de son anda satacağım hisseler istediğim fiyata gelmeyince vazgeçmiştim..bu gün iyiken satmadım diyorum...

sermaye de nisbeten yüksek olunca fuul bir hisseye girmek sakıncalı olabiliyor...sonradan insanın üzerine oynuyorlar...bakalım nasipte ne olacak...cweneye güveniyoruz...herşey onun lehine..ama sıramızı da beklemeyi bilmek lazım...sonra pirince giderken eldeki bulgurdan olabiliriz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Yada bizim tahtadaki ky ler ajanda koç yüzde 8 yapmış yok Sabancı ucuyo şişe gidiyo bizimki eksiledi tüh satamda kurtulam dedimmi bizde kopariz.
    Tahtadaki ky nin temizlenmesinin en iyi yolu komşunun tavuguna bakmasidir. Gesanda silkeleme banka rallisi olunca gerçekleşti millet bankalara saldırdı gesan yerinden kipramadi sonra bankalara taban serisi gesan x5
    o günleri hatırlıyorum dostum...güzel günlerdi...cwenede de buna benzer bir potansiyel var...özelikle aldığı araziler ,elinde bulunan güçlü nakit ,sektörün canlı olması bizi umutvar ediyor....bizi sabır etmeye yönlendiriyor...

5. yabancı borsaya gelir mi ?? yabancının öncelikle borsaya gelmesi için emin şimşeğin ne kadar kararlı kalabildiği vede tayip erdoğanın emin şimşeği ne kadar tolere edebileceğini görmesi lazım..eğer emin şimşek tam anlamı ile rüştünü ispat edebilirse yabancı hızla borsamıza gelir...ileride bunun testini görmek isteyecekler..şimdilik belki de çok az geliyorlardır...

yabancıların diğer dikkat edeceği bir konu da dövizin maxsimum seviyeye çıkıp çıkmadığını görmek isteyecekler...çünkü dolar ne kadar çok yükselmiş ise o kadar döviz ile o kadar çok tl bazlı hisse alabilecekler....yani doların zirve yaptığı bir yerde onlar dolar bozup borsamıza gelmek isteyecekler...artık dolardaki o zirve 25 tl mi olur ?? 30 tl mi olur bilemem...

6. Sn Richardbozkurt Richard wyckoff u bilirmisiniz
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

7. 167 ye Bi kamikaze yapar mı acaba teknikçiler bilir
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

8.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    167 ye Bi kamikaze yapar mı acaba teknikçiler bilir
    180 e bir pik yapar mı sence ...

Sayfa 151/339 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •