Sayfa 151/1007 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon
Arama sonucu : 8053 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: Viop XL

1. Putin şu şeklide özür bekliyor, ama çok bekler, durum çok karıştı.

>>>>>

https://www.finansgundem.com/haber/p...diledi/1647868

Ürdün'de geçen sene adı darbe girişimine karışan eski Veliaht Prens Hamza bin Hüseyin, Kral 2. Abdullah'tan özür dileyerek, "Ağabey, ben hata ettim, hata etmeyen Allah'tır. Kralımızın her zamanki gibi affetmesini ümit ediyorum" dedi.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. Ve kambiyo kontrolü genişledi: Döviz hesaplarından 10 bin dolara kadar çekiliş yapılabilecek, gerisi Ruble olarak ödenecek.

Uğur GÜRSES

3. Dolar bazlı U100 / Gelişmekte olan ülkeler endeks grafiği. Yeşil alana geçmiş olmamız diğer gelişmekte olan ülke endekslerine göre gayet iyi durumda olduğumuzu gösteriyor. Normal şartlar altında olmamız gereken yerin %12 ila %8 üstündeyiz gibi görünüyor.

Amatör bir yatırımcıyım, yatırım tavisyesi değildir. Kendi analizlerimi sizinle paylaşıyorum, siz de sorgulamadan kabul etmeyin lütfen.

4.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Geçen TV'de biri vardı İstanbul'daki Unkapanı semtinin ismi Ukrayna'dan gelen un ticaretinden geliyor demişti.

Bir başka programda da bir tarihçi, Türkler ticaret ile uğraşmıyor diye yanlış bilgi var, çoğu devlet adamı aynı zamanda gemiler ile ticaret yapıyordu demişti. Kırım önemli bir ticaret merkeziymiş. Google'dan bakınca Sivastapol doğal bir liman gibi zaten.
    Sadece ukraynadan gelen un değil tabi. Ama unkapanının adının Un ticareti yapılan yerden geldiği doğrudur. "Kapan" osmanlıcada toptancı/bir ürünün ticaretinin yapıldığı dükkan olarak kullanılır. Unkapanı da un ticaretinin yapıldığı yer.

5. Viop XL

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Tarafsız kalmak çok zor, herkes ya bendensin ya da karşımdasın diyor. İlk başlarda yumuşak davranışlar ile kendilerine çekmeye çalışıyorlar, kararsız kalırsan sopanın ucunu gösteriyorlar.

ABD teşekkür etmiş Türkiye'ye, Montrö'yü güzel uyguladı diye. Rusya gemilerini geçirmemişiz.
    Komşularımızla çok fazla anlaşmazlığımız var (ırak,suriye,yunanistan,ermenistan hatta iran) bu durumda zaten tarafsız olamayız. Şu anda doğru hareket adım adım rusya’ya olan bağımlılığı azaltmak olacaktır.
    Bu savaş devam ederse yazın antalya nasıl olacak merak ediyorum. Avrupalı turistle, rus turist aynı otelde kardeşçe tatil yapar mı ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Bugün sağlam yeşil yakıp, siyah çizgi üstüne atarsak, düşüş bitti derim ve 2211 maliyetli %50 long pozumu nisan başına kadar taşırım. Uyumsuzluğu bozarsa yada 2200 altına inersek stop olurum.
    Burada yer alan paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Benim görüşümdür.

Bizimkiler benzin zamlanacak diye petrol kuyruğunda
    Ruslar son Mac hamburger kuyruğunda

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Pala abartmayı sever
    Vadeli yi %+2 açabilir..

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 151/1007 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •