Sayfa 152/177 İlkİlk ... 52102142150151152153154162 ... SonSon
Arama sonucu : 1416 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: Sistem Takibi - III

1.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Sizler gibi gönlü güzel, kıymet bilir insanlara; her türlü emek değer...

İnanması çok zor olsa da bu işlerden dua hariç hiç bir beklentim ve kazancım yoktur...

Hem kendime meşgâle oluyor, hem de birilerinin hayatına olumlu bir dokunuş yapabiliyorsam manevi kazancım oluyor...

Beni tanıyanlar biliyordur. Para veya maddi karşılık bekleyerek hiç bir iş yapmam, yaptıramazlar. İstemem ve sevmem lâzım...

Düşünenler mutlaka olacaktır:

- Kimse kimseye karşılıksız, bedavaya bir şey vermez...!

diyebilirler. Haklılar da...

Bu da bir istisna olsun. Bu sayfadaki arkadaşların hepsi karşılıksız paylaşım yapıyor...

Bizler de böyle mutlu oluyoruz...
    RABBİM dünya ahiretini güzel eylesin .işlerin rast gitsin ,bolkazançların olsun saygılar

Alıntı Originally Posted by atmaca124 Yazıyı Oku
    RABBİM dünya ahiretini güzel eylesin .işlerin rast gitsin ,bolkazançların olsun saygılar
    Amiiiinnn...

Kısa günün kârı. Bundan daha güzel kâr olabilir mi...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    XU 30 veya 50 içerisindeki hisseler, XU100 veya diğerlerinden daha güçlü gibi gözükmekte.

XU030 6. kanalın üst bandına yaklaşmıştır. Üst bant değeri yaklaşık 11.650 civarıdır.
    Üste doğru taşar ise turkuaz kanal orta kesikli kırmızı çizgi 12.000 - 12.100 civarına ulaşabilir, orayı geçip geçemediğine bakılır.

4.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Hocam ben de paralı sistem yok pasta göremiyorum.
    İhlas grubunu zaten ekrandan sileli yıllar oldu. Ama senin için bakayım yine de.

1.34 rakamı üzerinde, kanal ortası kesikli çizgi 1.45 civarıdır, buranın üzerinde haftalık kapanışlarda fibo rakamlarını takip edebilirsin.

5.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

YKBNK Yeşil trend.

Siyah trend 39 tl civarıdır.

Duhul
    Aug 2020
    İkamet
    İSTANBUL-- BEYKOZLUYUZ
    Gönderi
    502
     Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Grafiği kayıt etmiştim üstad, hala bekliyorum bir ay oldu maliyet 1.12, yarına ya nasip dedim bakalım hayırlısı...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,989
    Bir süredir başlığa uğrayamıyordum. Hakkımda çıkan dedikodulara cevaben.
    biraz incindim..
    ama iyiyim.

Bu arada sevgili üstadım biraz yavaş önce bi sindirelim.. Yaşlılık malum tek seferde lamba yanmıyor. :notr

Ayrıca hayırlı uğurlu olsun beklediğim/beklenen haber dün gece düştü.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1288615

" Bedelsiz sermaye artırımı, şirketin ortaklarına karşılıksız hisse devri sağlar. Bedelsiz sermaye artırımı sonucunda yeni hisse senetleri dağıtılarak şirketin öz sermayesi artar. Bu, şirketin finansal sağlığını güçlendirebilir. Yapılan sermaye artırımı yeni yatırımlara dönüşerek satışları artırabilir.
    Hisse bölünmesi hissenin değerini etkileyen bir durumdur. Bölünen hisselerin değeri de bölündüğü oranda düşecektir. Zaten bölünmede amaçlanan da tam olarak budur. Şirketler bu bölünmeden olumsuz olarak etkilenmezler çünkü hisse bölünse bile hissenin değerinde bir artma ya da azalma olmayacaktır.
    fiyat düşecektir kesinlikle. ama ilerleyen süreçte daha önce gördüğü fiyatları görmesi daha kolay olacaktır
    Önemli olan; elimizde varolan hisse sayısı artacaktır ilk başta, fiyat düşecektir. Ancak kısa zaman içinde bu bazen 6 ay, bazen 1 senede sürebilir. Bu süreçte düşük olan fiyattan eski fiyata yolculuk başlar. TUPRS örneğinde %600 bedelsiz verdi. fiyat 150-200 tl bandından yaklaşık 1000 tl ye gitti, bölününce gene fiyat 150 ye geldi. Ancak eldeki lot adedi 6 kat arttığı için altı katı bir kazanç oluştu "

Çınar Hocam, hadi hayırlısı olsun; sizin gazetede yürümeye başlamış galiba öyle gördüm
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

8.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Karşılıksız yapılan şeylerin, hakkı mı olurmuş...!

Hayırlı dualarınızda bana da yer vermeniz yeterlidir...

Mâlum, vakt-i zamanında bir hissede iyilik yapayım derken birileri tarafından kötülük olarak algılandı ve bol bol beddûaya mâruz kaldım...!!!

Sanal mecrâda her türlü yanlış anlama olabiliyor mâlesef...
    Yanlış anlama ve anlaşılma bu hayatın değişmeyecek asli unsuru, sanal mecrada yazı ile herşeyi anlatmak mümkün olmuyor bazen gerçekten çok detaylandırmazsınız hiç düşünmediğiniz bir anlaşılma biçimi olabiliyor karşıdan, bu bitmeyen bir döngü.

Her emek bir hak geçişidir. Hatta kötü niyete karşı iyi niyet bile hak geçirir, bence tabii.

Sağ olun, var olun hocam.
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

Sayfa 152/177 İlkİlk ... 52102142150151152153154162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •