Sayfa 152/743 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252652 ... SonSon
Arama sonucu : 5937 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Sınırlı da olsa pozitif olması iyi ama dünkü hisse hareketi sıkıntılı idi

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    denetcinin raporunu okursanız neden kuşku ile piyasanın baktığını anlarsınız.. veya benim almadığımı..
    YATIRIM, sonu yanlış giden SPEKÜLASYONDUR. EĞER, zamanında spekülasyondan çıkmazsanız MECBUREN yatırımcı olursunuz.

Mndrs 1 Nisan itibariyle yıldız pazarda... katkısı olur umarım... 65 milyon lot ortak satışına bugünkü bültende onay haberi gelmedi yine...

SM-G780F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Hata ben de, 4 leri gördüğünde satıp çıkacaktım. Maalesef bazen ederinden fazla anlam yüklüyoruz hisselere

4. Yine 3.52 balon hareketi yapıp günü en düşüğünden kapattı. Bunun gibi birkaç hissem olsa borsadan soğursun mk

5. 65 milyon lot satış için onay geldi...bakalım inşallah alacak bir yatırımcı vardır...

6.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    65 milyon lot satış için onay geldi...bakalım inşallah alacak bir yatırımcı vardır...
    Hayırlı olsun. Demek bugün bu yüzden 3,52 geçmedi . 65 milyon lot evet kurumsal birine yada hazır bir alıcıya verilecektir. Öncesinde bu belli olmasa böyle bir yola girmezlerdi

7. Valla öyle olmasa hisse belini doğrultamaz. Herhalde başlangıçtaki tepki olumsuz olur
     Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun. Demek bugün bu yüzden 3,52 geçmedi . 65 milyon lot evet kurumsal birine yada hazır bir alıcıya verilecektir. Öncesinde bu belli olmasa böyle bir yola girmezlerdi

8. temkinliyim,100 lot imtiyazlı pay koymuşlar...65 milyonu toplu alacak adam sana şirketi tek başına yönettirmez...borsada satarsa tabi kaynak girişidir sonuçta ama satılana kadar sarsılırız...umudum şirketin kurumsal yatırımcılarla görüşüyoruz açıklaması yapması,ama dediğim gibi sanki niyeti bozuk gibi...

Sayfa 152/743 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •