Sayfa 152/792 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252652 ... SonSon
Arama sonucu : 6330 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. Özelllikle bugün !
    Bugün 2.nci çeyreğin son günü ya!
    Cemtaş'ın Bucimden aldığı yaklaşık 2,7 ml TL temettüyü açıklanacak 6 aylık karını arttıracağı ama bunu bir nebze düşürmek için özellikle bugün BUCİM'in kapanış değeri önemli.Bugünkü düşüşün Cemtaş'ın sahip olduğu %1,69 BUCİM hissesinden zarar yazdırıp,Cemtaş karını sınırlama amaçlı bir merefsizlik olduğunu düşünüyorum.

2. Saatlik grafiklerde OBO hiç iyi olmadı. Stop loss seviyem olan 5,7 üzerine oturdu ve kol kestirecek gibi bir durum oluşturdu.

3. Sen niye böylesin, varlığın yorar adamı. Herşey iyiyi gösteriyor derken hep realitede buhran mevcut.
    Güzel grafikler güzel hareketler olurken resmen el freni çekiyor hatta yetmiyor bi geri vites yapıp can sıkıyor. Şimdi hacim de yerlerde zaten.

2. Çeyrek bilanço nezaman açıklanacak 8. Aydamı?

6 ayda birşey yapamadılar herhalde, beklenti de Yok gibi kimse gelmiyor.

Sahipli hisse olunca biz ky zor dayanıyor. Ne geniş nakit ne geniş vakit var balinalar götürür malı.

Filler tepişir, çimler ezilir misali.

Karamsar olmamaya çalıştıkça dip yaptırdı. Yani temettü alalım cebimiz para görsün dedik Allah bereket versin ama resmen cepten yedik değer düştü, daha da toparlanamadı.

Ne olacak bizim sonumuz.
    Sanki balon var bucim balonu, yok satılacak galiba, yatırım yapacak dedikçe patlaması bekleniyor ama elimizde patlıyor. Bu sene hatta 8. Aya 10 Lu rakamları görmezsek boşa geçmiş bir sene olur.
    Cemtas nazar değmesin maşallahı var, yakında bizi geçer
    Boynuz kulağı geçiyor, çünki nitelikli üretim yapıyor adamlar, fabrika gerçek değerinde değil tabi ama yine de borsada adil sayılabilecek yükselme içinde.

Yakında 7 ler görüp patlatırlar yabancılara geçerler.

Doldum artık, stres zaten var, bi de bu çıktı başımıza.

At kenara unut diyoruz ama insanın siniri bozuluyor. Okadar vaktimiz Yok, var ama 3 kuruş temettü ve bedava hisse ile geçirmek hata...

Mis gibi Trakya cam alacaktım. Kafama tüküreyim 1.6 idi şimdi 3.87 ) hedefime ulaşmış başka yerlere yelken açmıştım.
    Önümüzü kapadı bucim gudubeti.

Hadi beni bırak millet 10 senedir bekliyor. Hatta kurucu hissesi olan var

Allah hepimizin yardımcısı olsun

Hayırlı cumalar

Ohh, biraz rahatladım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. tarman nalları dikmeden bu hisseden hayır getirmez ,,şayet gelirse,de tarmanın ömrü doluyor demektir..
    ZIR-DELİ Y.T.D

5. Yaşanan haraketler akıl dışı.
    %58 ine sahip olduğunuz şirket piyasa değerini 3 e katlayacak sizin piyasa degeriniz aşağı düşecek.anlaşılır gibi degil.

HTC One X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by aturkoz Yazıyı Oku
    Yaşanan haraketler akıl dışı.
    %58 ine sahip olduğunuz şirket piyasa değerini 3 e katlayacak sizin piyasa degeriniz aşağı düşecek.anlaşılır gibi degil.

HTC One X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Devreleri yakmam ondandır)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. deutche 74 bine indirdi malı yahu mal da kalmadı artık amma nazlanarak mal veriyor. koyda malı elbirliğiyle kaldıralım cenazeyi nedir bu yahu

Sayfa 152/792 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •