Sayfa 152/312 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252 ... SonSon
Arama sonucu : 2494 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

1. şubat ayında otomobil ihracatı en yüksek seviyede bakalım nereye kadar sahte baskılarını sürdürecekler piyasa muhakkak tepkisini verecek artı denetlenen bir şirket.YTD

2. A.Doğancığa bir yardım sandığımı kursak vay vay hisse satım bildirimi yapmış.Bu şeytanlıkları piyasa artık öğrendi sayın Doğan 3-5 lotla hisse baskılanmaz hele hele yukarı çekmeden satış gerçekçi değil evet patronların bu yöntemi tutuyor hisse genelde baskıya maruz kalıyor fakat benim gözümde bu işlem şüpheli sihirli torbanızdan ne çıkacak bakalım çok merak ettim.YTD

3. ocak-şubat otomobil parçacıların rekor ihracatına rağmen bunda tık yok hatta aşağı geliyor halbuki FMIZIP-EGEEN-COMDO bu parçacılar yukarıdan işlem görüyor hareket var prim var bu sessiz hayvan terli yemez.YTD

4.  Alıntı Originally Posted by Andromed Yazıyı Oku
    ocak-şubat otomobil parçacıların rekor ihracatına rağmen bunda tık yok hatta aşağı geliyor halbuki FMIZIP-EGEEN-COMDO bu parçacılar yukarıdan işlem görüyor hareket var prim var bu sessiz hayvan terli yemez.YTD
    Kısa zamanda kurtulmak lazım bu kağıttan diye düşünüyorum zararın neresinden dönersen kardır.ytd.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Dohol,hurgz ve dgzte de satışı yok, para edecek sanayi ve gayrimenkulu olan şirketlerinde hisse satışı yapmak çok garip.. Paraya ihtiyacın varsa dohol ve hurgzde daha çok mal satarsın, ne diye ditaş ve celha gibi sığ tahtada satış yapıp bizim midemizi bulandıryorsun ey aydın doğan.. Aklıma karel 1,60 lardayken yatırımcı ilişkiler müdürü rıfat saydnın 39,000 lot hisse satışı aklıma geldi. o sattıktan sonra hisse bu seviyelere geldi.. bakalım izleyelim, benim için film 1.çeyrek bilanço ile başlayacak bunlar hep fragman..

6.  Alıntı Originally Posted by albea34 Yazıyı Oku
    Dohol,hurgz ve dgzte de satışı yok, para edecek sanayi ve gayrimenkulu olan şirketlerinde hisse satışı yapmak çok garip.. Paraya ihtiyacın varsa dohol ve hurgzde daha çok mal satarsın, ne diye ditaş ve celha gibi sığ tahtada satış yapıp bizim midemizi bulandıryorsun ey aydın doğan.. Aklıma karel 1,60 lardayken yatırımcı ilişkiler müdürü rıfat saydnın 39,000 lot hisse satışı aklıma geldi. o sattıktan sonra hisse bu seviyelere geldi.. bakalım izleyelim, benim için film 1.çeyrek bilanço ile başlayacak bunlar hep fragman..
    aynen usta ben bu hatayı 19.2.2018 özderici gyo 1.53 ten alıp sonraki gün bile bile yades yaptım aynı şekilde patron satışı vardı ve aldığım fiyata verdim evet az aşağı geldi dönmedik başka tarafa kaydık kümeste kaldık 15.300 tl hissem 2 haftada 65.800 olacaktı böyle böyle aç gözlüler yüzünden inat etmedik 28 yıllık tecrübeme rağmen oyuna geldik.Aynen söylediğiniz gibi filmi beklemek uygun sonra abartılacak kadar satış yok ve bir cepten bir cebedir muhakkak.Aracı kurum adları değişir.YTD

7. 6,53 den destek attık 6,43 oldu

8.  Alıntı Originally Posted by irfan0326 Yazıyı Oku
    6,53 den destek attık
    6.43

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 152/312 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz