Sayfa 152/464 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252 ... SonSon
Arama sonucu : 3708 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: ULAS - Ulaşlar Turizm Yatırım

1. Tutturmuslar şu kadar kar beklenti neeee ben size elli tane içi dolu kar dağıtan temettü veren şirket sayayim

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by fener1907 Yazıyı Oku
    Tutturmuslar şu kadar kar beklenti neeee ben size elli tane içi dolu kar dağıtan temettü veren şirket sayayim

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Herkes özgür
    Biz arsa sattı, 23 milyon karı 2017/3Ç bilançoda görünecek diye alıyoruz
    Ortaklar aldı diye alıyoruz
    5 yıl zarar açıklayanlar yönetim yetkisini kaybediyor diye alıyoruz

Siz içi boş dersiniz almazsınız

Bir aya kalmaz zaman bize gerçekleri gösterir
    Kap yazılarına bakarsın ikna olmazsın

Bir de o içi dolu şirketleri yaz da biz de bilelim, (biz içi dolu şirket en fazla 5 tane bulabiliyoruz, EN DOLUSU #ULAS)
    Karşılaştırma yapmış oluruz.

3. Kendine efsane diyen kestaneye aldanıp gaza gelmeyin, mutlaka koyduğu hedefin çok altından o satıp kaçmış oluyor ona göre. Hedef 5 der 2.5 ta satar gider. Arenada aynı gazı verip 3 ay bekleyeceğini söyleyip 15 günde 4.17 den alıp 4.80 den satıp kaçtı ilk hedefi 7,00 dı.Hedef fiyatlar 15,00 - 22,00 gidiyordu. Ayrıca bir ısgyo su var tam bir fiyasko. Sizden daha fazla birşey bilmiyor. İnanmayın. K. Y. Uyanık ol. Çakallara leş yiyicilere yem olma. Saygılar.

4.  Alıntı Originally Posted by Dervişermiş Yazıyı Oku
    Kendine efsane diyen kestaneye aldanıp gaza gelmeyin, mutlaka koyduğu hedefin çok altından o satıp kaçmış oluyor ona göre. Hedef 5 der 2.5 ta satar gider. Arenada aynı gazı verip 3 ay bekleyeceğini söyleyip 15 günde 4.17 den alıp 4.80 den satıp kaçtı ilk hedefi 7,00 dı.Hedef fiyatlar 15,00 - 22,00 gidiyordu. Ayrıca bir ısgyo su var tam bir fiyasko. Sizden daha fazla birşey bilmiyor. İnanmayın. K. Y. Uyanık ol. Çakallara leş yiyicilere yem olma. Saygılar.
    Yemisim onun efsanesini pandasını alsın gitsin belki ulas bunlarsız cıkar bunları gören gelmezde.. Ben 3.7 den satıcam yüzde yüz karla efsane kestane panda nabar bilmiom

5. Bizi izlemiş aldığımızda almamış, satacağımız zaman alayım mı demiş; sessiz kalmışız. Cevap vermeyince üstten almış, sonra biz sattık dediğimizde #uluun olacak biz satmıyoruz demiş, düşünce bize laf çakmış, engeleyince burada sövmeye başlamış adamlar hala bize laf sokuyor.

Biz 2,50 satarız belki ama siz 6,00 olunca satın, siz çok kazanın. Biz kimsenin kötülüğünü istemeyiz. Bütün iyi dileklerimiz sizin için, umarım 10,00 olur. Siz efsane olursunuz.

Saygılar

Sayfa 152/464 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •