Sayfa 152/1005 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252652 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: Viop LI

VİOP30 günlük de İs Yatırım bugün bulaşmamış, napsın shorta yüklenip maliyet düşürse batacak, roketin mazotu oluyor, shortladıkca da acımadan yukarı sürüyorlar, TEB longa abanmış, ondan cesaret bulan HSBC de desteklemiş, Burada İs Yatırımın muhalif olup da shorta yüklendiği algısı olsa da herşey göründüğü gibi olmayabiliyor! Buranın en azılı İktidar yanlısı olan @TOKATYILDIZI470, bile düşüş bekleyip short giymiş,

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,738
     Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Eğer şimşek olmazsa. Borsaya şimşek gibi çakarlar onu çok iyi biliyorum
    bu rallinin Şimşekle filan alakası yok ..pala 200 günlüğü aşağıya kırmak istemedi seçim belirsizliği bitince sürdü yukarıya

Şimşek demek ortodoks demek ..ortodoks demek politika faizinin piyasa faizine yakınlaşması sıkı para politikası demek .faiz artışı sıkı para politikası borsaya yararmı ?.bana göre pala şimşkten önce son bir ralli denemek istedi

o zamana kadar keyfini çıkaran dalgayı yakalayan yakaladı

kabine kurulup politikalar netleşince izleyelim görelim

3. Bence yarın bankalar dinlenebilir. Alıcı ciddi ise biraz korkutmak ister, kısa vadeli vurgun peşinde ise karını alıp başka hisseler ile endeksi yükseltir diye düşünüyorum.

Yarın hisselerde vade sonu olduğu için esas renk akşama doğru olacak gibi.

KAP açıklamasından anladığım KCHOL KFS'ti devir alıp YKBNK hisselerine doğrudan sahip olacak gibi. AYGAZ'da da sermaye azaltması nedeni ile doğrudan payını oransal olarak artıracak olabilir.

KAP PDF'de Koç Holding iştirakleri hakkında detaylı bilgiler var., intifa senedi sorununu da ileride çözerler diye tahmin ediyorum.

ABD ADR'lere göre KCHOL diğerlerine göre ucuzdur demişler.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Alper ile benim olduğum yerde ot bitmez,napalım kazana düşmüşüz, bizi de büüle idare edin yabcak bişii yok gittiğimiz yeri kuruturuz dayucuğum. bak ereğli de kurudu
    Bırak pvc ve beton da ıslak kalsın
    Kurşun mu doktursek naaapsak. Gene bi araba sopa yedim bugün.

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Eğer şimşek olmazsa. Borsaya şimşek gibi çakarlar onu çok iyi biliyorum
    Az değilsin Ayasofya... Şimşek gelmir ki....dur bakayım Şimşek in abisini arayayım da bakalım niyeti var mı... ekonomiden sorumlu bakan olacak mı... abisinin telefonunu bulayım hele....Bu arada abisi Batman'da eski Halk eğitim merkezi müdürüydü.... Bir ata Mardin, Midyat ta çalışıyordu...

6. Mayıs vadede kabaca 9 milyar TL lik pozisyon kalmış.

7. Endeks hesaplaması fiili dolaşıma göre oluyor.
    ilk 10 hisse
    THYAO
    SASA
    SISE
    TUPRS
    BIMAS
    EREGL
    KCHOL
    AKBNK
    TCELL
    SAHOL

8. Şimşek gelirse bir parayı kısar iki TÜİK MB nin başbakanları gider. Bu kadar taviz verebileceği mi bakalım reyiz

Sayfa 152/1005 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •