Sayfa 153/992 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. araci kurum 22.25 baglamis

2. 19.4.2019 tarihine yazılmış 1.088.000.000 USD'lik (1milyar dolar) bir call opsiyonu varmış. Döviz satım kuru 5.1989TL ile.

Bu call opsiyonunun karşısında put opsiyonunu yazan eğer kur bu seviyede kalırsa kabaca 670 milyon TL'yi cebine atacak.

Opsiyonun call tarafındaki ise bir yerlerden 670mTL tedarik etmek durumunda.....
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

3. Baki Atılal: Bankacılar, oranlardaki artışa rağmen TL mevduata beklenen dönüşün olmaması halinde, ekonomi yönetiminden mevduat stopaj oranlarında sınırlı da olsa bir teşvik gelebileceğini belirtiyor
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4.  Alıntı Originally Posted by sahingonul Yazıyı Oku
    araci kurum 22.25 baglamis
    Garanti 1. PPF 22,49 MK

5.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    Aylık olarak 18 kere %15 stopajlı %24.78 ile bağlamaya eşdeğer durum.
     Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Şu anki görünüme göre 18 kere % 24.78 bulunamayacağından gene de iyidir.
    likit olamamanın maliyeti ne olacak ?

6.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    MB bugün 9 milyarlık açtı haftalık repo ihalesini. Haliyle GLP'den kullanım normal bence Ne yapmak isteniyor çok açık bence herkesin finansal okur yazar olması ve ona göre pozisyon alması isteniyor MB bankası ne iş yapar bilmiyorken ben bunları söyleyebiliyorum
    Tam liberal sistem çalışıyor

7.  Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    öyle değerlenmemi olur? hangi fiyattan satılırsa fiyat odur. benim hisselerde gerçek değerinin yarısında. gerçek değerinden satamıyorum.
    Asıl dediğiniz gibi olmaz .hangi fiyatdan satılırsa fiyat o olmaz ..
    Şimdi sattığını yarın kaça alacağın daha önemlidir .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    senin rumuzundan küçukuncu markasıyla unlu mamulleri üreten bir fabrikanın sahibi bir işadamı olduğunu çıkartmak ne kadar mantıksız ve saçma ise benim bir dergideki yazıyı paylaşmamdan dergi ile bir bağlantım olduğunu çıkartman o kadar saçma
    Mert arkadasımız zaten medyatik olmuş şayet googledan aratınca çıkan kişi aynı ise youtube videoları vs epey mevcut

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 153/992 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •