Onemli Gunler Banner
Sayfa 153/612 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253 ... SonSon
Arama sonucu : 4892 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Otorite Yazıyı Oku
    Başka hisseler de kazanıp da gelecekler. Bu hisse de düşerse 2 ye düşecek de hisse alacaklar.!!!! Koyunun günü gibi
    He he cikcak bekle sen bir alirken ben 3 aliyom rahat ol gitsede üzülmeyiz eldeki yeter nereye gitceği de belli değilya sabırli ol sen bekle en azından kaybetmezsin.

2.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    He he cikcak bekle sen bir alirken ben 3 aliyom rahat ol gitsede üzülmeyiz eldeki yeter nereye gitceği de belli değilya sabırli ol sen bekle en azından kaybetmezsin.
    Allah daha çok versin. Ben koyunu bekleyeceğim. De 2ye inermi diye merak ediyorum!!!!

3.  Alıntı Originally Posted by Otorite Yazıyı Oku
    Allah daha çok versin. Ben koyunu bekleyeceğim. De 2ye inermi diye merak ediyorum!!!!
    2 niye takildinki 2.40 da olsa alacaktik 2.30 dada alacaktik maksat dipten toplamakti ben bunu pol biraz daha beklerse saglamiş olucam diger hisselerde 3 geçene kadar takviye yapmam bil diger hisselerim den bunun kati kazaniyorum nasil olsa pol gitmiyo ne yapalim seyredecek halimiz yok .

4. Bistin eksiye girmesinde neler olur acaba olacağı buydu ne güzel oyalan bakalım.

5. Bist 0.33 artı polho 0.75 eksi gittimi dünkünün yarısı bilançolar gelcek bilmem anlatabildimmi hangi hisseler yükselir iyi takip edin.

Buradaki bazi arkadaslari gordugum diger hisselerde fena carpiyorlar.gecmis olsun diyelim ne diyelim.
    Alkislari hic kaybetmeyen duruma gore gece ruya seansinda en tepeden satmis veya en dipten almis olanlara gonderiyorum))

7.  Alıntı Originally Posted by karadereli53 Yazıyı Oku
    Buradaki bazi arkadaslari
    gordugum diger hisselerde fena carpiyorlar.gecmis olsun diyelim ne diyelim.
    Alkislari hic kaybetmeyen duruma gore gece ruya seansinda en tepeden satmis veya en dipten almis olanlara gonderiyorum))
    Doğru söze ne de ırkı 👍

8.  Alıntı Originally Posted by karadereli53 Yazıyı Oku
    Buradaki bazi arkadaslari gordugum diger hisselerde fena carpiyorlar.gecmis olsun diyelim ne diyelim.
    Diger hisselerde kimler carpilmiş sen polun ne kadar gecirdigini kar göruyon galiba yılbaşina gore %40 ekside pol diger hisselere bak bakalim nasıl rüyayi bi gören sensin bence burda hayel kurdurma kimseye kamil abi 3.50 ne methiyeler vardi döktu buraya şu olcak bu gelcek durum ortada 3.50 den 4 ordan 2.60 elinde olanlar 10 aydır sadece burda seyrediyo seyredmeyede devam edecek.

Sayfa 153/612 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •