Sayfa 153/205 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203 ... SonSon
Arama sonucu : 1635 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: DENIZ - Denizbank

1. yarın 5,50 6 arası bir noktadan satışa ben hazır olacağım. bu benim kendi stratejimdir. yukarıdan maliyetli olanlar kendi planlarını yapsınlar. bu hissenin sağı solu belli olmaz.
    ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by obstinate Yazıyı Oku
    yarın 5,50 6 arası bir noktadan satışa ben hazır olacağım. bu benim kendi stratejimdir. yukarıdan maliyetli olanlar kendi planlarını yapsınlar. bu hissenin sağı solu belli olmaz.
    ytd.
    trend oluşturma amacı imkanları kağıdın dağılımına bakınca nerdeyse imkansız görünüyor. ancak anlık veya günlük hareket olabilir. dediğiniz marjda olabilir. ama trend hayal gibi bir şey. kötü yakalandık vesselam YTD.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3. ben zaten trend beklemiyorum kısa bir tepki ve satıp çıkmak.
    bu tür hisselerde ne olacağını kestirmek güç, bazen bir grup hissselerin çoğunluğunu elinde tutup uçuk kaçık rakamlara getirir, bazen de patron izin vermez yerlerde sürünür.
     Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    trend oluşturma amacı imkanları kağıdın dağılımına bakınca nerdeyse imkansız görünüyor. ancak anlık veya günlük hareket olabilir. dediğiniz marjda olabilir. ama trend hayal gibi bir şey. kötü yakalandık vesselam YTD.

Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    Sen bir DENİZBANK fenomeni oldun çıktın bu forum'da.Borsa'da bir hisse yanlış pozisyonda olduğun zaman ya da ters bir pozisyonda yakalandığın zaman''Bir terslik olduğunda baştan başlarsın.Yapabileceğin tek şey budur.''Tecrüben arttıkça daha az hata yaparsın.Ya da bir sözcük bir işaret beklemeye devam edersin. Bak bu gibi durmlarda Genel Müdür istifa ederse ve yerine yeni bir genel müdür gelirse hisse belki 9.00TL belki 10.00TL olur.

5.  Alıntı Originally Posted by Kornbluth Yazıyı Oku
    Sen bir DENİZBANK fenomeni oldun çıktın bu forum'da.Borsa'da bir hisse yanlış pozisyonda olduğun zaman ya da ters bir pozisyonda yakalandığın zaman''Bir terslik olduğunda baştan başlarsın.Yapabileceğin tek şey budur.''Tecrüben arttıkça daha az hata yaparsın.Ya da bir sözcük bir işaret beklemeye devam edersin. Bak bu gibi durmlarda Genel Müdür istifa ederse ve yerine yeni bir genel müdür gelirse hisse belki 9.00TL belki 10.00TL olur.
    ee ben farklı bir şeymi söyledim şimdiye kadar? ben hisseye haber üzerine 8.87 yi gördüğünde atladım ama zirveyi kaçırdım çok şükür 8.54 e düştü sn ler içinde banada orası düştü.

aslında zaten bist in de kağıtlarında ve benim veya ky nında ne olduğunun göstergesi bir fotoğrafı idi bu. kısa zamanda gaplardan falan anladım olayı ama haberin etkisi ile biraz daha yukarı gidebilir diye ümit ettim. ve sonraki zirveler daha kısa oldu.

her ne kadar olmaz gibi görünsede borsada olmaz denen şeyin çok olduğunu gördüm. esas işte borsa borsa ise ve bende bir şey öğrenmiş isem, o da ; kaybettinmi hemen kaçma kaybettiğini ancak yine kaybettiğin kağıttan çıkarabilirsin. şimdi tutumum bu da bu kağıtta baktığında bu nasıl olacak? dediğin gibi müdürmü değişecek ne değişecek bilmiyorum. bu durumda da ancak dediğim gibi bazı kağıtlarda olmaz denileni yapmaları.. tek ümidim bu. diyeceksinki o kadar biliyorsan bilen insanın yorumu beklentisi böylemi olur? ee nasıl olacak? başka olacak bir şey varsa onu bekleyelim.. yani işimiz biraz Allaha kalmış. dediğim gbi olmazların olmuş olması..

kağıt öldü deyip satsa idim zaten burda artık bunları yazıyor olmazdım. YTD
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

6. Herkese günaydın hayırlı işler... Bana göre dün itibari ile deniz'deki düşüş trendi son buldu... Kademeli 2 ileri 1 geri yön yukarı dönecektir... Her inişin bir çıkışı mutlaka olur... Beklediğime değecek inşallah... Yatırım tavsiyesi değildir...

VTR-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by zenixs35 Yazıyı Oku
    Herkese günaydın hayırlı işler... Bana göre dün itibari ile deniz'deki düşüş trendi son buldu... Kademeli 2 ileri 1 geri yön yukarı dönecektir... Her inişin bir çıkışı mutlaka olur... Beklediğime değecek inşallah... Yatırım tavsiyesi değildir...

Düşüş devam ediyor...

8.  Alıntı Originally Posted by zenixs35 Yazıyı Oku
    Herkese günaydın hayırlı işler... Bana göre dün itibari ile deniz'deki düşüş trendi son buldu... Kademeli 2 ileri 1 geri yön yukarı dönecektir... Her inişin bir çıkışı mutlaka olur... Beklediğime değecek inşallah... Yatırım tavsiyesi değildir...

bu kagıdın bir özelliği de sizi sonsuza dek şaşırtabilmesi ..

misal , bir önceki satış sırasında 21 tl ye kadar çıkan kagıt fiyatı en son 6 tl ye kadar düşmüştü .. yani 3.5 te birine ..

bu açıdan ele alındığında 8,5 tl görmüş bir kağıtta daha önceki harekete benzer bir yapı oluşursa aşağıda gidebileceği yer marjı çıkar ortaya ..

yukarı için bir neden varsa paylaşırsanız sevinirim.. satış olmuş fiyat belirlenmiş , belki dolar 8 tl olursa dediğini yükseliş olabilir ama mevcut durumda ben pek ihtimal veremiyorum.

genel müdür değişirse fiyatın yükseleceğine katılıyorum.

bol şans herkese

Sayfa 153/205 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •