Sayfa 153/344 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253 ... SonSon
Arama sonucu : 2749 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: SELEC - Selçuk Ecza Deposu

1. inşallah bozmaz bu sefer..

Yatırım tavsiyesi değildir,subjektif ve yanılma olasılığı da bulunan şahsi fikirlerimdir.

2. Bi tavan olduk, kitapçı yine damlamış. Birazdan tavan bozulacak demek ki.
     Alıntı Originally Posted by seltek Yazıyı Oku
    inşallah bozmaz bu sefer..

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. tavanı bozanın ağzına acı biber sürerim.

4.  Alıntı Originally Posted by defineci Yazıyı Oku
    tavanı bozanın ağzına acı biber sürerim.
    ya urfalıysa adam..
    bozmıyacağı varsada bozar bu sefer..
    Yatırım tavsiyesi değildir,subjektif ve yanılma olasılığı da bulunan şahsi fikirlerimdir.

5. Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Bilançoyu soruyorsanız birkaç defa yazdım.

Birincisi bu sene ilaca zam az olduğu için stoktaki ilaçtan karı geçen sene kadar olmayacak. İkincisi Mart ayının bir kısmı ile Nisan ve Mayıs ayının tamamında ilaç satışlarında ciddi düşüş olacağını tahmin ediyorum.

Mesela burada Covid hastaları ilaç kullanmıyor mu diyenler var. Covid hastalarına Çin'den Sağlık Bakanlığı'nın getiriği ilaçlar veriliyor. Selec ile ilgisi yok. Dediğim gibi buradaki arkadaşlar kabul etmese de virüsten dolayı oluşan furyada bu kağıda çok giren olmuş. Ama Selec'in virüsten dolayı güçlenmesi gibi bir durum yok. Eskiden burda ayda yıl bir yorum yapılırdı şimdi çok kişi var.

Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Sen mi karar veriyorsun buna? Bu işin bilirkişisi sen misin?

Bir bilgin varsa şu yorumun yanlış dersin nedenini söylersin? Bende haklısın ya da haksızsın diye yorumumu yaparım. Senin gibiler çok geldi geçti buralardan.

İşte tek gereken haddini bilmek! haddini bilecek ki insan başkasına zararın olmasın! cehaletini satmayacak!

6.  Alıntı Originally Posted by YTD Yazıyı Oku
    Posted by yarımada Yazıyı Oku

Birincisi bu sene ilaca zam az olduğu için stoktaki ilaçtan karı geçen sene kadar olmayacak. İkincisi Mart ayının bir kısmı ile Nisan ve Mayıs ayının tamamında ilaç satışlarında ciddi düşüş olacağını tahmin ediyorum.

Mesela burada Covid hastaları ilaç kullanmıyor mu diyenler var. Covid hastalarına Çin'den Sağlık Bakanlığı'nın getiriği ilaçlar veriliyor. Selec ile ilgisi yok. Dediğim gibi buradaki arkadaşlar kabul etmese de virüsten dolayı oluşan furyada bu kağıda çok giren olmuş. Ama Selec'in virüsten dolayı güçlenmesi gibi bir durum yok. Eskiden burda ayda yıl bir yorum yapılırdı şimdi çok kişi var.

İşte tek gereken haddini bilmek! haddini bilecek ki insan başkasına zararın olmasın! cehaletini satmayacak!
    Kardeş boş laflar etme. Varsa bilgin söyle. Yorumumda karşı çıktığın ne varsa söyle. Hisse tavan oldu diye farklı bir durum mu oluştu? Ya da ben hisse düşer satın mı demişim. Sizin gibileri çok gördüm ben burda 20 senedir. ben yorumumun arkasındayım.

Şu anda bu yoruma ters ne olmuş söylersen ben yanılmışım demesini de bilirim.

7. tavanda 1 milyon alıcı olursa herkese benden çayyy, bir tek şakireee yok.

8.  Alıntı Originally Posted by YTD Yazıyı Oku
    Posted by yarımada Yazıyı Oku

Vİrüsden dolayı güçlenme olmayacaksa, azalma da olmaz.. ilaç satışlarında düşüş olsa idi Deva İlaç ya durağan olurdu, ya da düşük ciro olurdu. ne fiyat kazanç oranı, ne de defter değeri fazla rakamlarda değil.. Sıkıntı olacak bir durum yok.. İlaç Marketi, Gıda Marketi.. İkisininde bu dönemlerde işi azalmaz, eğer sektörde bu kadar güçlü isen bilakis artar. En azından, bu dönemler sonrası için güvenli liman olur. 6 aylıklarda birçok şirket dip yaparken, bu firmalar kendini korumuş olacaklar. bu bile kazanç sayılır..

Sayfa 153/344 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •