Sayfa 153/1012 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. [QUOTE=Omega0607;2847371]Dün gittiğim şubedeki mt ler ellerinde telefon sürekli bir yerleri arayıp kredi faizi düştü .Arac ev ne lazımsa gelin krediniz hazır diye para satmaya çalışıyorlardı ..

Damat diye dalga geçiyorduk ama adam bana göre beklentilerin üzerinde iş yaptı kim ne derse desin .4 ay önce biri deseki dolar 5.40 lar olacak ,bankalar yine kredi verecek inanmazdı .

Sevgili omega0607, bazen tamamen duygusal yazıyorsunuz ve size bazıları yandaş yaftasını yapıştırıyor. Bu yazınızda aynı kategoride. Mesele kısa vade faizlerin ve kurun düşürülmesi değil, Ülkede istikrarlı bir kalkınmanın sağlanmasıdır. Evet faiz düşüyor ( piyasanın işleyişinden değil emirle ) döviz stabil gibi. Peki hane halkının durumu nedir ? hepimiz günlük alışverişimizi kendimiz yapıyoruz. şahsen tüm ürünlerde 1 kuruş bile geri çekilme olmadığını hatta her gün gıdım gıdım yükseldiğini görüyorum. Pazar günü 2 tl. olan patates aynı markette bugün 3 tl. Geçen hafta Kipa da 4,75 olan sütaş süt bugün 5,10 tl.
    Etik olarak devlet işinde aynı yerde karı- koca bile çalıştırılmaz. Çok örneğini gördüm. Kadın savcı, kocası hakim aynı adliyede çalıştırılmazdı. Adam emniyet müdürü karısı nüfus müdürü olan ilde kadını ilçeye tayin etmişlerdi. Ayrıca sicil amiri olamazlar. Neyse halk kabul ediyorsa her şey legaldir. Bana göre zaten mühür vurulmuş konu kapanmıştır.

2. izmir tbank bugün aradı, 32 gün için 25 teklif etti. Benim TL. faiziyle ilgilenmediğimi öğrenince arkadaşlarınıza söylermisiniz diyorlar. Söylüyorum...

3. 4 ay önceki dolar

Dolar Euro ne kadar? (14.07.2018)
    Dolar : 4.850
    Euro* :*5.660

4.  Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Miktar ne kadar?

Yazılarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir
    0.5K-250 K arasına 32-91 güne kadar dijtal müşteriler için geçerli oran. 92 gün ve üzeri 24.75 oran.

5. [QUOTE=ressam;2847466]
     Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Dün gittiğim şubedeki mt ler ellerinde telefon sürekli bir yerleri arayıp kredi faizi düştü .Arac ev ne lazımsa gelin krediniz hazır diye para satmaya çalışıyorlardı ..

Damat diye dalga geçiyorduk ama adam bana göre beklentilerin üzerinde iş yaptı kim ne derse desin .4 ay önce biri deseki dolar 5.40 lar olacak ,bankalar yine kredi verecek inanmazdı .

Sevgili omega0607, bazen tamamen duygusal yazıyorsunuz ve size bazıları yandaş yaftasını yapıştırıyor. Bu yazınızda aynı kategoride. Mesele kısa vade faizlerin ve kurun düşürülmesi değil, Ülkede istikrarlı bir kalkınmanın sağlanmasıdır. Evet faiz düşüyor ( piyasanın işleyişinden değil emirle ) döviz stabil gibi. Peki hane halkının durumu nedir ? hepimiz günlük alışverişimizi kendimiz yapıyoruz. şahsen tüm ürünlerde 1 kuruş bile geri çekilme olmadığını hatta her gün gıdım gıdım yükseldiğini görüyorum. Pazar günü 2 tl. olan patates aynı markette bugün 3 tl. Geçen hafta Kipa da 4,75 olan sütaş süt bugün 5,10 tl.
    Etik olarak devlet işinde aynı yerde karı- koca bile çalıştırılmaz. Çok örneğini gördüm. Kadın savcı, kocası hakim aynı adliyede çalıştırılmazdı. Adam emniyet müdürü karısı nüfus müdürü olan ilde kadını ilçeye tayin etmişlerdi. Ayrıca sicil amiri olamazlar. Neyse halk kabul ediyorsa her şey legaldir. Bana göre zaten mühür vurulmuş konu kapanmıştır.
    Sn.Ressam bahsettiğiniz tüm olumsuzluklara katılıyorum .Tek suclusu bu hükümet olduğunada kimse birsey diyemez.Eleştirmeye kalkar isek daha o kadar çok şey varki burda sabaha kadar yazarım .Adalet sisteminden tutun eğitimden çıkarız .Damat için yazmamın sebebi benim şahsi beklentilerimin üzerinde bir iş yapması..
    Ben tüm bunlara rağmen yine büyük bir kriz çıkacağına inananlardanım .Ekonomi ile gelwn ekonomi ile gider hesabı ..
    Varsın insanlar beni yandaş bilsin beni tanıyanlar bilir yapım muhalif bir yapı .Belki burdada o yüzden o damarım tuttu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    altını pahalı bulup beton almak
    Krizin derinlesecegini bilmeme rağmen kelepir bir arsa dükkan bulsam alırım .Döviz altın mevduat hisse stresli işler ..
    Dükkan al güzel bir yerde al kiranı keyfine bak ..
    Can çukar huy çıkmaz benden ..
    Ps:Altın 190 olursa yüklü alırım demek istedim burdan biraz pahalı bence

7.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Dün gittiğim şubedeki mt ler ellerinde telefon sürekli bir yerleri arayıp kredi faizi düştü .Arac ev ne lazımsa gelin krediniz hazır diye para satmaya çalışıyorlardı ..

12 ay önce dolar 5.40 olacak deselerdi inanırmıydın?
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

8.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    12 ay önce dolar 5.40 olacak deselerdi inanırmıydın?
    İnansaydım alırdım dostum ..Kaçırdım o treni ..
    Viopda short girdim dolartl yani sattım o dönem..Üstüne birde zarar yazdım

Sayfa 153/1012 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •