Onemli Gunler Banner
Sayfa 153/651 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1. Başka bir forumda Tarık taşkay cok güzel bir yorum yapmis, bence çok mantıklı:

Bmeksin patronu olsam şirketi borçlarıyla beraber bedavaya satardım. Hem borçlardan kurtulurdum hem de piyasadan topladığım 15 milyon lotla köşeyi dönerdim. 0.50 kuruştan topladığı hisse fiyatı satış haberiyle en az 2 lira olurdu. %400 kar miss gibi

2.  Alıntı Originally Posted by kesebe Yazıyı Oku
    Başka bir forumda Tarık taşkay cok güzel bir yorum yapmis, bence çok mantıklı:

Bmeksin patronu olsam şirketi borçlarıyla beraber bedavaya satardım. Hem borçlardan kurtulurdum hem de piyasadan topladığım 15 milyon lotla köşeyi dönerdim. 0.50 kuruştan topladığı hisse fiyatı satış haberiyle en az 2 lira olurdu. %400 kar miss gibi
    Alıcı varmi? Kim alacak peki. Yorum mantıklı ama talibi olduğu sürece yoksa hiç bir anlam ifade etmiyor yorum.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

3. Bu saatten sonra satış için şart ödene sürülemez, şirket bitti, sadece iflasın adı yok, alana borçlarıyla hayırlı olsun demek lazım yoksa sıfır karla butün borcu evini arabasını satarak ödeyecek patron...

4.  Alıntı Originally Posted by myucell Yazıyı Oku
    Alıcı varmi? Kim alacak peki. Yorum mantıklı ama talibi olduğu sürece yoksa hiç bir anlam ifade etmiyor yorum.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
    Şart surt öne sürmezlerse alanı çok olur isim ve kurulu düzeni icin, baska türlü alan üzerine para verip borcuna ortak olurki akıllı adam işi değil..

5. Bimeksin sadece marka degeri var artık kurulu duzenide yok eskiden bos magazalari raflari vardı bizde diyordukki alan kişi kurulu düzeni ürünlerle doldurup isletecek şimdi alacak kişi bir adım daha atması gerekiyor bimeks ismini kullanarak yeni mağazalar açacak yeniden raflar yerleştirecek

6.  Alıntı Originally Posted by kesebe Yazıyı Oku
    Bu saatten sonra satış için şart ödene sürülemez, şirket bitti, sadece iflasın adı yok, alana borçlarıyla hayırlı olsun demek lazım yoksa sıfır karla butün borcu evini arabasını satarak ödeyecek patron...
    Iflas vermez akgiray kendine yaramayan hiç bir girişime evet demez şirketin satisida işine gelmez çünkü marka haline getirdiği bu şirket sayesinde itibar görüyorlar sadece ve sadece oy çokluğu kendisinde olacak şekilde ortağa evet diyebilir onuda kabul edecek ortak aranıyor dur

7. Simdi san sovsem bimeks forumdan ceza alirim

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by ibrahim2603 Yazıyı Oku
    Simdi san sovsem bimeks forumdan ceza alirim

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ibrahim bey aynı cümleyi karsan in forumundada paylasmissin bugün seni kabul günün galiba 😊😀☺

Sayfa 153/651 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •