Sayfa 153/459 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253 ... SonSon
Arama sonucu : 3665 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by th3sicilian Yazıyı Oku
    Buyrun kademeler
    https://resmim.net/f/VxojX7.jpg

Dün tabandan 200 lot almıştık dünkü cesaretle bugün tabandan 300 lot daha aldım.. Dünkü aldıklarımı 28 ortalama ile sattım hemen hemen %40 civarı kar ettik bugün aldıklarımdan 100 lot daha satabilirsem yüksekten maliyeti sıfırlanmış 200 lot olacak gibi hayırlısı bakalım..

Bir sorum olacak şuan;

Dün aldığımı bugün sattım bugün aldığımı yarın satabilirmiyim yoksa bugün satış yaptığım için farklı bir süre bekleyecekmiyim?
    bugun alinan ancak yarin satilir.

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    bugun alinan ancak yarin satilir.

Bugün satış yaptım diye farklı kural yoksa Yarına satmaya izin veriyorsa sıkıntı yok hocam teşekkürler. Allah herkesin gönlüne göre versin.

3. Dün satıcı olan Garanti-Ak-Ziraat-Halk bugün alıcı tarafında. Diğer yandan dün alanlar (INvest-Alnus-Gedik-Tacirler) bugün satış tarafında.

Enteresan işler dönüyor

4. heyecana ortak olmak için 29 dan 300 lot aldım hayırlısı ytd

5.  Alıntı Originally Posted by th3sicilian Yazıyı Oku
    Bugün satış yaptım diye farklı kural yoksa Yarına satmaya izin veriyorsa sıkıntı yok hocam teşekkürler. Allah herkesin gönlüne göre versin.
    Bugun satilanlar dunku alimlarindi.bugun kinise ancak yarin.ama bugunki alimlar gercekten cok riskliydi.ben sahsen asla bugun almam.

6.  Alıntı Originally Posted by mdnone Yazıyı Oku
    heyecana ortak olmak için 29 dan 300 lot aldım hayırlısı ytd
    helal olsun keşke bugün satabilsek bende alcam da satılmıyo zalım

7.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Bugun satilanlar dunku alimlarindi.bugun kinise ancak yarin.ama bugunki alimlar gercekten cok riskliydi.ben sahsen asla bugun almam.

Aracı kurumla görüştüm farklı kural yokmuş evet bugün alınan yarın satılıyormuş. Açıkçası fazla almışım dünkü aldığımın yarısını alsam elimde sıfır maliyetli mal olacaktı şimdi yarında karlı satış yapmak gerekecek onun için.. Kynin kumarbaz psikolojisi bizimkisi hocam.. Bugün açıkçası elimdekileri 34-35 civarı satarım gözüyle bakıyordum ancak seyretme stresine dayanamadım ekstradan alımda yapınca 28 ortalama mantıklı geldi.. Ya nasip bakalım

8. 30.40 direncine takılıp geri döndü, güç topluyor diyelim, sonrası 36.10

Sayfa 153/459 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •