Sayfa 153/416 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253 ... SonSon
Arama sonucu : 3324 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

Sizleri bilmem ama ben hissenin bu fiyat seviyesinden çok memnunum elime para geçtikçe ucuz fiyattan daha lot elde etme şansı olarak görüyorum bu durumu ,ne yani şimdi 80 olsa satacakmıydınız HAKİKATEN hiç sanmıyorum, ben satmam alırım beklerim.. ......YTD...

POLTK POLİTEKNİK Ne zaman bilanço açıklayacak diye merak edenler acele etmesin. Şirket özel dönem 12 aylık bilanço açıklayacağı için süresi 9 aylık açıklayan şirketlere göre daha uzun.
    Yalnız bu süreden önce açıklamasına engel değil, daha erken de açıklayabilir.
    Vergi dairesine verdiği mali taboyu geçen yıl 14 kasımda vermiş. Belki vergi dairesine verilen bugün yarın gelebilir.
    12 Aylık için son gün 10.12.2018

3. ONEPLUS A5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by uaözcan Yazıyı Oku

ONEPLUS A5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Arkadaşım teknikten anlamıyoruz fazla, yorumunu da yazsaydın keşke. 1 Mart 2019 a kadar 35.60 Desteğe kadar çekilecek mi demek istedin. Ben mi öyle anladım.
    Eğer dediğin gibi gerçekleşirse, peşinden ayrılmam ona göre

5. 35.60 aşağısı uçurum gibi...27 li rakamlar bile söz konusu olabilir.. alttan gelen yeşil çizgiye kadar bir düzeltme olabilir..ancak bilançoya çok az kaldı..buralarda patinaj yapıp ya iyi bilançoyu fiyatlayacak..ya da o alttan gelen yeşille birlesene kadar salacak..ytd.. değildir..kendi tahminimdir..beni bağlar..siz yine de bildiğimizi yapın..

6.  Alıntı Originally Posted by uaözcan Yazıyı Oku
    35.60 aşağısı uçurum gibi...27 li rakamlar bile söz konusu olabilir.. alttan gelen yeşil çizgiye kadar bir düzeltme olabilir..ancak bilançoya çok az kaldı..buralarda patinaj yapıp ya iyi bilançoyu fiyatlayacak..ya da o alttan gelen yeşille birlesene kadar salacak..ytd.. değildir..kendi tahminimdir..beni bağlar..siz yine de bildiğimizi yapın..

Ben fotoğrafı göremiyorum fakat alttan gelen yeşil çizgi dediğiniz neyin göstergesi? Hangi indikatör ve hangi parametre ile?

7.  Alıntı Originally Posted by Miriel Yazıyı Oku
    Ben fotoğrafı göremiyorum fakat alttan gelen yeşil çizgi dediğiniz neyin göstergesi? Hangi indikatör ve hangi parametre ile?
    Bollinger bandının alt çizgisi yeşil çizgi...35.4 de bollingerin orta noktası..

8.  Alıntı Originally Posted by uaözcan Yazıyı Oku
    Bollinger bandının alt çizgisi yeşil çizgi...35.4 de bollingerin orta noktası..

Teşekkürler.

Sayfa 153/416 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •