Onemli Gunler Banner
Sayfa 154/175 İlkİlk ... 54104144152153154155156164 ... SonSon
Arama sonucu : 1397 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1. Mp bile 60 milyar pd yi gecti . Tmm tum turkiyede cirosu cok iyi vs ama kibristan ingilizler kaciyor ben kumara giderm ordan biliyorm. Saglik merkezlernn yok olmasi sebebiyle bunlari firsata donusturebilir .

Nerdeyse bist 30 lar 1 trilyon pd ye yaklasirken bunun 7 de veya 6 5 e inmesi sadece firsat verir .

2. Sirketin ismi oksijen ırak pazarina millet serum satiyor buda oksijen maskesi satsin . Yayilsin . İrak buyuk bir pazar saglik konusunda . Arap yarimadasina ortadoguda elit yerlere cok buyuk kompleksler yapabilmeli . Biraz buyumeli . Izmire sıkışıp kalırsa belli seviye yillarxlca tekrr eder .

3. Para araplarda . Katar dubai riyad ac buraları super saglk kompleksi burdan aldigin 30 dolarsa ordan alirsin 100 dolar adam bası .

O insanaldn parasi var parasi olanda sagligina hersryden onem verr para harcar . Bunları hayata gecirmeli . Illa ki vaddr orda kompelksler ama yetenekli dr ile farkli kompleks ile genis kisima hitap etmeli

4.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Izmirde duzgun bornova da bile 6 milyon istiyorlar eve . Rezidans . 70 metre .

Normal alsancakda vs de duzgun bir ev 10 milyondan baslar.

Cebinde 1 milyon dolar olan yani 3 ev parasi olan 20 kisi . 20 milyon dolardan takasın 3de1 inden fazlasni toplams oluyor .

Dunya gayrimenkulu var , ev alacagima bunu alırım . Hissenn gitmesi cok kolay hisseye hakimiyetde cok kolay bence . Bıraķin versin benim gibi gariban bile 500 bin lota cikabiliyorsa 15 20 kisi sadece el atsa neler olur goruruz.

Adelde ayni seyi yasadm gurbetci akrabama 1 m euroluk mal aldim kagit kendini yukarı atmisti . 20 lerden 30 lara . Bu isler boyle verenn malı alınır .
    Insallah diyelim ufak ufak ekleriz ,vermiyoruz ama versek de bir 500 bin veremeyiz o kadar yok bizde gariban degiliz😀

5.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Mp bile 60 milyar pd yi gecti . Tmm tum turkiyede cirosu cok iyi vs ama kibristan ingilizler kaciyor ben kumara giderm ordan biliyorm. Saglik merkezlernn yok olmasi sebebiyle bunlari firsata donusturebilir .

Nerdeyse bist 30 lar 1 trilyon pd ye yaklasirken bunun 7 de veya 6 5 e inmesi sadece firsat verir .
    Tapdi piyasa değeri 3 kat artarken (ki yeni arz olmasına rağmen) aynı dönemde Medikalpark 6 kat arttı. Tek beklentimiz bu farkın kapanması

6.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Izmirde duzgun bornova da bile 6 milyon istiyorlar eve . Rezidans . 70 metre .

Normal alsancakda vs de duzgun bir ev 10 milyondan baslar.

Cebinde 1 milyon dolar olan yani 3 ev parasi olan 20 kisi . 20 milyon dolardan takasın 3de1 inden fazlasni toplams oluyor .

Dunya gayrimenkulu var , ev alacagima bunu alırım . Hissenn gitmesi cok kolay hisseye hakimiyetde cok kolay bence . Bıraķin versin benim gibi gariban bile 500 bin lota cikabiliyorsa 15 20 kisi sadece el atsa neler olur goruruz. Adamlar zaten piyasada 2 milyon lotla hisseyi döndüruyorlar aylardır.

Adelde ayni seyi yasadm gurbetci akrabama 1 m euroluk mal aldim kagit kendini yukarı atmisti . 20 lerden 30 lara . Bu isler boyle verenn malı alınır .
    20 milyon dolarlık alımla hisse 20-30 tavan falan yapar herhalde rahat 12 milyon lot yapıyor şu anki fiyatla.

7. Zaman ve para sorun olmuyor bu zamanda aylık %5 e varan mevduat var . Hissede yerinde sayiyor iste daha ne istiyorsunz . Bedava para ile toplayn iste nekdr beklerse size okdr kar .

Haflaikda usd bazlı bir hareket bekliyorm. Belki temmuza sarkack ama o diregi dikecek gibi .

Haaa bana sorarsanz dikmesn bedavadan mal aliyoruz zaten .

10 milyonla 70 den mal alip zarar yazacaginz ayda 500 bin ile 6 aydr firsat veriyor . Bedavadab 3 m lik malinnoldu . Istesen 70 dennalacagib malida 58 den aliyorsun. Oyunu kendi sartlariniza kurgulayn.

Madem bekliyor sizde bekleyecegnz bedava mal toplayacagnz strateji gelistirin

8.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Zaman ve para sorun olmuyor bu zamanda aylık %5 e varan mevduat var . Hissede yerinde sayiyor iste daha ne istiyorsunz . Bedava para ile toplayn iste nekdr beklerse size okdr kar .

Haflaikda usd bazlı bir hareket bekliyorm. Belki temmuza sarkack ama o diregi dikecek gibi .

Haaa bana sorarsanz dikmesn bedavadan mal aliyoruz zaten .

10 milyonla 70 den mal alip zarar yazacaginz ayda 500 bin ile 6 aydr firsat veriyor . Bedavadab 3 m lik malinnoldu . Istesen 70 dennalacagib malida 58 den aliyorsun. Oyunu kendi sartlariniza kurgulayn.

Madem bekliyor sizde bekleyecegnz bedava mal toplayacagnz strateji gelistirin
    Dolar bazlı haftalıkta sıkışmaya devam ediyor ama bir süre daha oyalayacak gibi Ağustosa da sarkabilir belki.

Sayfa 154/175 İlkİlk ... 54104144152153154155156164 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •