Sayfa 154/819 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254654 ... SonSon
Arama sonucu : 6552 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by Caho Yazıyı Oku
    Cehalet akıyor yazdıklarınız. 95 yılında ki fiyatla bu fiyat karşılaştırılır mı hiç. Aynı mantıkla bir Apple hissesi şuan 10000 kat uzak dibinden
    Sen bu isleri bilmezsin. Cekil bakalim kenarda otla. Haydi yallah.

2. Fiyatların ne zaman fırsat ne zaman doygun olduğunu bilmek çoğunlukla zordur. Çünkü o an fiyata değil, gelişmelere bakılır. Borsa 120 binde yapı 2,30 da zaten olamazdı. Sadece fiyata be defter değerine bakmak her şeyin ötesindedir .

3. Takas geçmişine baktığımda, kağıdın ufaktan yabancılar tarafından toplandığını görüyorum. Yanılıyormuyum?

4.  Alıntı Originally Posted by ColeTrickle Yazıyı Oku
    Takas geçmişine baktığımda, kağıdın ufaktan yabancılar tarafından toplandığını görüyorum. Yanılıyormuyum?

owww days of thunder diyorsun demek..
    tom cruise

5. Ahhh ahhh, mazide kaldı o günler dostum, bir zamanlar fırtınalar estirirdik, artık 50 yaşında emekli adamım.

6. Deutsche Bank 2.60 AL dan sonra Global Menkul 2.90 ile AL vermis.
    Bedelli sonuclandi, karlilik artacak beklentisi ile.
    Eh artik bir 2.65-70 yapmadan dusmez dusecekse de. Burasi dip ise zaten biraz zigzaglarla oyalaniriz. Al-sat yaparak en az 2-3 kere cevirebilirler. Biz de maliyeti 1.80 - 2.00 bandina getirebiliriz.

7. Açığa satış yapanlara kağıdımızı kiralamayı, "kendi ayağımıza sıkmak" gibi görüyorum. Belki de ben yanılıyorumdur...

8.  Alıntı Originally Posted by ColeTrickle Yazıyı Oku
    Açığa satış yapanlara kağıdımızı kiralamayı, "kendi ayağımıza sıkmak" gibi görüyorum. Belki de ben yanılıyorumdur...
    Neden ki? Günlük işlem yapan için belki ( o zaten niye kiraya versin ) ama orta uzun vade yatırımcı temel değere yatırım yapıyor bence sineğin yağını çıkartmak veya piyasanın kendini regüle etmesine izin vermek daha doğru terim...

Açık satış çok yanlış anlaşılıyor onlar bizim yükselişimiz için gerekli mazotu sağlıyorlar özünde

Sayfa 154/819 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254654 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •