Sayfa 154/205 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204 ... SonSon
Arama sonucu : 1635 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: DENIZ - Denizbank

1. kağıt iyice sıkıştı dünkü dediğim gibi tepki an meselesi, son anda endeks bazlı bir puştluk yaşanmaz ise.

2. Bu. Endekse de tepki vermediyse bu hisse bitmiştir...

VTR-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. gedik dün aldığı lotları elden çıkarmak için mutlaka bir hareket çekecek. kademeler boş olduğundan malları boşaltması için en az %15 yükseltmesi lazım.

4. hadi biz gözümüzü kararttıkta bu kağıtta hayatımızı karartacak gibi. kötü sıkıştık sattığınamı yanarsın satmadığınamı? YTD.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5. sana ılk geldıgın gun soylemıstım hocam , neyse bır musıbet bın nasıhaten iyider derler..

geçmiş olsun.. allah sabır versın

6. iyice sıktılar artık bir hareket gelmesi lazım bu nasıl adilik tepki verdirmemek için direniyor

7.  Alıntı Originally Posted by obstinate Yazıyı Oku
    iyice sıktılar artık bir hareket gelmesi lazım bu nasıl adilik tepki verdirmemek için direniyor
    bence beklentıye gırmeyın , hiç bişey lazım değil .. daha once 4-5 yıl ölü taklidi yaparak süzüldüğü durumlar defalarca oldu ..

bu hisse tam bir newton 1. kanunu .. duran cisimler durur, hareket eden cisimler hareket etmeye devam eder ...

8. 4-5 yıl ölü taklidi olmaz o dondurulmuş olur çoğu kaybetmem hep bu tip kağıt ve karakterli kağıtlarda oldu. haberi duyunca ne alırsak kardır hesabı. meğerse kurt kapanıymış. insan nelere alışıyor. alışıyor alışmasınada geri gelmeyecek güzel şeyler kayboluyor gidiyor.

kışa girerken işi yoluna sokamazsam bahara doğru işim kötü demiştim. yaz geliyor hayatımda ki en büyük darbelerden birini yedim. 4-5 yıl şahsen onu yapamam işte. neyse öldürmeyen acı güçlendirirmiş. YTD.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 154/205 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •