Sayfa 154/1006 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254654 ... SonSon
Arama sonucu : 8043 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: Vob 24

AK Parti'de 4 ilde gece yarısı değişiklik

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş AK Parti'nin Giresun, Niğde, Nevşehir ve Kırıkkale il başkanlarının değiştiğini duyurdu.

http://www.hurriyet.com.tr/son-dakik...iklik-40597788

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Ben hırsızlığa bir şey diyemiyorum, silahlı soygun, gasp ayrı tabi. Sahtekarlık ve dolandırıcılığa da karşıyım.

Eskiden Arsen Lüpen v.s filmler vardı, bir de Ocean Eleven v.s. filmer çok yapıldı sinema da hırsızlığı casusluğu bir şekilde övüyor.
    Endüstriyel casusuluk da büyük problem. Sizin patentinizi de çalıyorlar.

Bunlar nispeten maddi zarar ile sınırlı olduğu için belki çok kızamıyorum. Tabi yakalanana en şiddetli ceza verilsin.

İnsanın içinde başkalarını bir şekilde yenme hırsı var, bir yerden patlıyor olmalı. Adam bu şekilde masum milleti katletmiş. Modern Dünya'nın sorunu insanlara yaşamda bir hedef verememesi. Anlam arayan kişiler sanat, spor, bilim (siyaseti de koymak gerekebilir) gibi alanlarda uğraşmıyor ise tıkanıyor belki.
    Bu adamı her ne sebeple yaparsa yapsın tasvip etmiyorum.masum insanları katletti.
    Sahtekarlık-her türlü hırsızlık ve dolandırıcılığa da karşıyım.
    Fakir olmak-ihtiyaç sahibi olmak hırsızlık yapmak için gerekçe değildir.
    Fakirlik çok çalışmanın motivasyonudur.(biz böyle yetiştirildik)
    Bakınız çevrenize orta ölçekli zengin aile çocukları genelde başarısızdır.(holding vb.kurumsal tröst şirketler hariç)
    Son düzenleme : iki gozum; 03-10-2017 saat: 03:44.

3.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Bu adamı her ne sebeple yaparsa yapsın tasvip etmiyorum.masum insanları katletti.
    Sahtekarlık-her türlü hırsızlık ve dolandırıcılığa da karşıyım.
    Ben de karşıyım.

Demek istediğim illa bir suç işlenecek ise hırsızlık yapsınlar milleti ne korkutsunlar ne canına zarar versinler.

Benim eve hırsız girmiş, etiketi üstünde 3-4 takım elbise, gömlek ve yükte hafif pahada ağır şeyi almış, tüplü Sony TV yi alamamış ben bile yerinden kaldıramıyordum. Casio Org almıştım onu almış adaptörü hala duruyor.

Demek güzel tedbir alamadım dedim, İsrail yapımı Multilock kilit aldım.

Güvenlik sektörü, sigorta sektörü v.s. onlar sayesinde var. Aynı antivirus programları gibi
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Multilock iyi markadır.sahibi ASSA ABLOY şirketidir.
    Çelik kapıda bizi tercih edin.

Türkarslan, Akıllı Kapı Üretimini Gerçekleştirdi.

http://www.yapi.com.tr/Haberler/turk...irdi_5645.html
    Güzelmiş, eve yabancı misafir de gelemez. Bir şekilde onu da belirtmek lazım.

inşallah yeni kapıya ihtiyaç olursa dostlardan alış veriş yaparım.

Bana evi satan anahtarı kaybetme diye tembih etmişti. Temizlikçi için ayrı bir kilit var. O geleceği zaman sadece onu kilitliyordum.
    Ana kilit ayrı.

Baku'de arkadaşımın evine temizlikçi gelmiş arkadaşları ile parti yapmış hava atmış. Bir de bu tip şeyler var. Video kamera artık şart.

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Güzelmiş, eve yabancı misafir de gelemez. Bir şekilde onu da belirtmek lazım.

inşallah yeni kapıya ihtiyaç olursa dostlardan alış veriş yaparım.

Bana evi satan anahtarı kaybetme diye tembih etmişti. Temizlikçi için ayrı bir kilit var. O geleceği zaman sadece onu kilitliyordum.
    Ana kilit ayrı.

Baku'de arkadaşımın evine temizlikçi gelmiş arkadaşları ile parti yapmış hava atmış. Bir de bu tip şeyler var. Video kamera artık şart.
    Evet, multi sistem(14 lü)hizmetçi bareli ayrı olanlardan.
    Üstat akıllı evlerin - akıllı kapının A sı yokken 2003 yılında bu kapıyı tasarlayıp fuarda teşhir etmiştim.(tamamen benim fikrimdir)
    Cep telefonu ile kapı açılımını tasarladım.
    Cep telefonu hala buluşlara açık bi koridor.
    Unutmayınız kilit dostadır...!!
    Son düzenleme : iki gozum; 03-10-2017 saat: 04:30.

6. MTV yi artırıp akaryakıtta düşürseler daha iyi olurdu.

Benim kişisel inancım ve düşüncem devlet insan için var olmalı. Görüntü ise insan devlet için var. Matriks filminden çok fark yok, orada elektrik enerjisi üretmek için insanlar küvezlerde yaşatılıyordu günümüzde vergi vermek için yaşıyorlar.

Alıntı Originally Posted by goldal Yazıyı Oku
    atatürk lisesine gitmek tabiki ayrıcalık ikiz kızlarım 3 sene önce ordan mezun oldular birisi şimdi bilgi ün.london scholl ögrencisi digeri bogaziçi ün.ekonomide okuyor canlarım benim izmir kızı ve atatürk ün yolunda
    evet,kızımda 6 sene önce mezun oldu A.Lisesinden.. Bu sene Dr. oldu..
    Farklı ve disiplinli bir okul. Orayı tutturması için verdiğim drsane ve hoca parasıyla neler alınırdı acaba?
    Neyse, sonuç önemli..

Şimdi ise bu ülkede yaşamak istemiyor..
    Uzmanlık sonrası karar kendisinin..

Yunanistan Türk denizciliğinin itibarını düşürmek için teknelerimize ceza üstüne ceza kesiyor.
    Beyaz bayraklı gemilerimizi gri bayrak seviyesine düşüren Yunan makamlar 50 bin euroluk tekneye 25 bin euro ceza keserken gemi kaptanlarını da sefere uygunsuzluk sebebiyle hapse atıyor.
    Türkiye biraz daha ceza yerse üçüncü dünya ülkelerinin gemileriyle aynı sınıfta olan siyah bayrağa düşecek.

Dertleri ne acaba??

Sayfa 154/1006 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254654 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •