Sayfa 154/211 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204 ... SonSon
Arama sonucu : 1688 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: SOKM - ŞOK Marketler Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Biraz çarpıldım,borsada. Tek kalem burdayım diyebilirim. Analizlerime göre bütün kriterlerime uyan tek kağıt bu çıktı.
    Ciro artışı
    Favök artışı
    Organik büyüme
    Zarardan kara geçiş
    Marka bilinirliği
    Bilinir ürün çeşitliliği
    Tüketici değişimlerine reaksiyonu
    Krizlere dayanılıklığı
    Tüketici harcama kalemlerindeki yüzdesel pay alma oranı
    Temettü kültürü( ki ilk defa temettü veriyor olması efsanedir, şirket artık ben burdayım diyor)
    Gözümle gördüğüm bir şeye sahip olma ve devamlı tutma isteği( nerdeyse 1 şok marketin benim olması oranıma az kaldı 8145 şube ile)
    Gerisi de ya nasip.
    Siz yine de tek hissede olmayın derim. En az dört hisse olmalı portföyde... Ederini bulanı satıp, diğerlerinde pozisyon artırımı için...
    ARCLK-TURSG-ISCTR-DOHOL-THYAO-sahol de olabilir porföylerde...
    Paranızın, emeğinizin ve zamanınızın kıymetini bilin... Çaldırmayın...

2. Ülker, Aefes, Aghol de fena değil...

Yani anlayacağınız p.ç birine denk gelirseniz Şok çular gibi, kımıldayacak yeriniz olur...

Allah razı olsun spek p.ç inden her gün 50-100 veriyor bana ama uzun vadeli yatırtımcının ağzına ediyor...

Alıntı Originally Posted by Sanane Yazıyı Oku
    Siz yine de tek hissede olmayın derim. En az dört hisse olmalı portföyde... Ederini bulanı satıp, diğerlerinde pozisyon artırımı için...
    ARCLK-TURSG-ISCTR-DOHOL-THYAO-sahol de olabilir porföylerde...
    Sağolasın ortak tavsiyelerin için. tabiki tek sepetim burası değil.olmayacakta. kar zararın kardeşidir. Sonuçta her kağıt düştü.sokm değer verdiğim bir kağıt. En büyük harcama kalemim gıda. benim başka kağıtla işim olmamalı aslında sabırla bekleyeceğiz ki zaten iyi ama bilançodan beri bastılar buna daa

4. Rlc44 hocam Malatya li misiniz
     Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Sağolasın ortak tavsiyelerin için. tabiki tek sepetim burası değil.olmayacakta. kar zararın kardeşidir. Sonuçta her kağıt düştü.sokm değer verdiğim bir kağıt. En büyük harcama kalemim gıda. benim başka kağıtla işim olmamalı aslında sabırla bekleyeceğiz ki zaten iyi ama bilançodan beri bastılar buna daa
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Res Tantum Valet Quantum Vendi Potest

5. Topik hareketlenmiş bir kaç gündür yaklaşık 6 aydır cok cuzı bir parayla hissedeyim keşke param olsaydı ilaveler yapabilseydim düşüşlerde, hissede olumlu yazılanları 6 ay evvel bende gördüm 14 14 70 aralıgı hisseye girdim, yatırım kuruluşları hedef fiyat acıkladılar yuksek, sonra bılanco iyi geldi, mübarek ramazanda gıda için olumlu olmalıydı ama elektronık satıs kısıtlaması dendi birden hisse buralara geldi tabi genel de dusus vardı ama butun bu olumlu gidisatta hissenin bu seviyeye gelmesi cok ilginç ben sebebini anlayamadıgımda sunu dusunurum ya mal toplarlar ya zıtlasma olur, yada harbiden hissede bilmediğimiz olumsuzluk vardır, bana göre goldman ve diğer kuruluşların hedefine yakın 15 ila 20 aralıgında olmalı, uzunda ise ki ben suyu yogurdu sutu sıgara deterjan soktan alırım malları kalıtelı, hedef cok daha yuksek olmalı dıye dusunuyorum ama benim dusuncemle hisse malesef gitmiyor neredeyse 3 4 tl normalden asagıda seyrediyor 14 70 baz alınırsa, ytd

6. Çok inceler, potansıyelı yuksek hisseler saglam denilecek kar eden oturmus fiyat bakımından uygun sayılabılecek rıskı az kazanımı yuksek olabılecek hisseleri secerim sok ta da boyle dusunmustum, malesef hergun sıstematık dusuyor, nerede hata yaptım onu bulamadım param az oldugu için fazla onemsemıyorum ama bu kadar dusecek ne var, kumar oynamam kesınlıkle ama kumarda bıle kuraldır kaybettıgınde karsındakı elını gosterır, ha babam sopalıyor spek barı hatamızı soyle de bılelım yrd

7. 6585 sayılı Kanun Madde 7:

(4) Elektronik Ticaret yoluyla yapılan satışlar ile satış alanı 1500 metrekareden büyük zincir mağazaların satışları hariç olmak üzere gıda perakende sektöründe faaliyet gösteren zincir mağazalarda tütün mamülü,mobilya,cep telefonu,elektronik eşya,beyaz eşya satışı yapılamaz.

Yukarıdaki yazdığım yasadan alıntı.Şahsıma göre online satışda kim çağı yakalamışsa duruma uyum sağlaması hızlı olacak.

Gerçi ŞOK 'da bu ürünlerin hasılat payı minimum.

Haber etkisi ile hisse üzerinde baskı uygulanıyor.

Şahsi yorumum Ticarete sınır çekmeleri zor, Bunlar Vergi ve istihdam kaynağı.(Bu tür düzenlemeler kayıt dışını artırır ve vergi gelirini düşürür.Kimse bundan vaz geçmek istemez.) Biraz tırpanlayarak meclisten geçirirler.

Burada yazdıklarım şahsi öngörülerim olup,yatırım tavsiyesi içermemektedir.

8. Diyorum ya dünyanın fahişelikle iştigal eden bütün kadınları bir araya gelse, bu hissenin spekleri gibi babası belirsiz bir yiğ it doğuramazlar...

Uzun vadeli düşündükten sonra neden gidip her halka arzda vatandaşı tokatlayan ve reşit bir insan ömrünün 1/4 ünde hisselerini süründürerek toplamaya çalışan bu sözde müstümanların hissesine yatırım yapsın ki vatandaş... Adı gavura çıkmış Koç ve Oyak dururken bu inbelerle uzun vadeli ilişki olmaz. Bunlara siz de kısa vadeli girip çıkacaksınız bağıttıra bağıttıra...

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 154/211 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •