Sayfa 154/262 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254 ... SonSon
Arama sonucu : 2095 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: Sindoma temel & teknik analiz

1.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    teknikçiler mart-haziran döneminde 150 binler görülüp dip oluşumu bekliyor kimileride en kötü görüldü çıkış bekliyor . 0.8 cent-1
    dolar endeks dip olsa nisan mayıs kur 18-20 olsa buralar dip kalır. sizin 1800-1830 grafikte..Arada kaldık alıp hisseleri üzerine yatmak için fırsat kolluyoruz..
    Ben 2100 üzerine atılmadan hacimli trend başladı demem.
    diğer konu geçen burada yazdım 1770-2100 oyun sahası ve testereli piyasa,
    varmı elinde hikayesi olan şuanda yok , enflasyon ortada, cari açık ortada, döviz rezervleri ortada,yeni model ortada bize 2100 kıracak hikaye gerekli.Yoksa çizgiyi al veya analiz yapıyorum de pıst 100 4000 olacak de 6 ay sonra olduğunu veya 1 sene sonra ben bildim diyip heyyyyyyyt mi çekicez.
    bu yüzden bende öyle analiz yok.Akşam eregl grafı koyucam artısı ve eksisiyle hem graf hem hikaye olarak kendi düşüncemi paylaşıcam.Neden hem teknik hemde hikaye çıkarma eğilimi mevcut
    FORMASYON AVCISI -53

2.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Ben 2100 üzerine atılmadan hacimli trend başladı demem.
    diğer konu geçen burada yazdım 1770-2100 oyun sahası ve testereli piyasa,
    varmı elinde hikayesi olan şuanda yok , enflasyon ortada, cari açık ortada, döviz rezervleri ortada,yeni model ortada bize 2100 kıracak hikaye gerekli.Yoksa çizgiyi al veya analiz yapıyorum de pıst 100 4000 olacak de 6 ay sonra olduğunu veya 1 sene sonra ben bildim diyip heyyyyyyyt mi çekicez.
    bu yüzden bende öyle analiz yok.Akşam eregl grafı koyucam artısı ve eksisiyle hem graf hem hikaye olarak kendi düşüncemi paylaşıcam.Neden hem teknik hemde hikaye çıkarma eğilimi mevcut
    eyvallah başkan siz bu işin ustasısınız görüşünüzü aldık ..doğru hikayede gerekli bize seçim beklentisi olabilir
    başkada akla gelen olumlu hikaye yok..birde yüksek enflasyonda enflasyonu yenecek hissede bulmak cabası..
    o zaman testereye devam endeksde hikayesi olan hisseleri kovalamak lazım.
    endeks olmayınca hissede olmaz. nasip..

3.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    eyvallah başkan siz bu işin ustasısınız görüşünüzü aldık ..doğru hikayede gerekli bize seçim beklentisi olabilir
    başkada akla gelen olumlu hikaye yok..birde yüksek enflasyonda enflasyonu yenecek hissede bulmak cabası..
    o zaman testereye devam endeksde hikayesi olan hisseleri kovalamak lazım.
    endeks olmayınca hissede olmaz. nasip..
    Bu işin ustası yoktur sadece donanımlı donanımsız piyasa oyuncuları vardır.
    ben hala kendimi üzerine koyarak donatmaya çalışıyorum .
    kolay gelsin.
    FORMASYON AVCISI -53

4. Bugun pıst 100 de hacimde zayıf 23-24 milyarlarda olmalıydı bu saatlerde.
    FORMASYON AVCISI -53

5.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku

Eregl güncelledim 36.25-30 bandına hareketin devamını beklerim dışarısı bozulmazsa o bölge kırılırsa level atlar görmek gerekli
    öne alayım
    FORMASYON AVCISI -53

6. Bu grafları koyduğumda topiği ziyaret edenlere 2 çizgi olarak basit geliyor ,
    olaya çizgi olarak bakmayın oyun okuma beceriniz olmadığı sürece o çizgilerin önemi yok.
    çizgiler sadece oyunu anlatmaya yarar ve burada elimden geldiğince basit graflar çizerek yapıyorum.
    FORMASYON AVCISI -53

7.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    16.00 dan sonra kısa vade tamam mı devam mı zamanı geliyor teknik olarak saatlikte.
    yonca için sorulan soruya ne demişik 16.00
    bakalım ne kadar ciddiler
    FORMASYON AVCISI -53

8. Ciddiyseler yoncada 11.82 yukarı kırmaları gerek ona göre.
    tekniğe göre yakın stoploss lu 11.71 alım yaptım.
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 154/262 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •