Sayfa 155/226 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205 ... SonSon
Arama sonucu : 1806 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,664
    Kirve 15 nisan ppk toplantısı sonrasını bekliyor bence.
    Avrupa'da şirket satın alma işini de aynı sekilde ertelemislerdi. Güzel hareket. Çünkü fiyatlamalara dogrudan etki edecek gelişmeler bunlar.

SM-N970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. niyetleri bozuk..

3. hiç bir kurul ertelenen yok kap da koca koca şirketler bankalar bile kurullarını yapıyorlar kelek bunlar..

4. Var yazmıştım geçen yıl ALGYO ertelemişti herhangi bişey olmadı genel kurulunu sonra yapıp temetüsünüde kısa zamanda ödedi

5.  Alıntı Originally Posted by Susam Yazıyı Oku
    Var yazmıştım geçen yıl ALGYO ertelemişti herhangi bişey olmadı genel kurulunu sonra yapıp temetüsünüde kısa zamanda ödedi
    bu sene görmedim ben usta olay salgın diğil onu anlayın bari zaman kazanmak ..

6. Zamansa kazansınlar biz bekleriz hep derim azdan az çoktan çok gider eli mahkum elinde sonunda gidicek bu hisse bekledikce ucuza düşüyor ve küçük büyük yatırımcı alıma gelir.spek daha çok bekler kaptırdığı hisseleri kolay kolay alamaz artık o eski yatırımcı yok aldım ah düşüyor hemen satayım o geçti bikere 25 ve üstü gitmedikce kimse kolay kolay satmaz aşağı bastıkcada hisse kaybederler.Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir

7. Hep aynı hikaye yazılıyor tahtada al takke ver takke 1 kuruş etmeyen şirketler 1000 katı değerde işlem görüyor.

Duhul
    Jan 2019
    İkamet
    Göztepe-İzmir / Karlsruhe-Deutschland
    Gönderi
    112
     Alıntı Originally Posted by Levend Yazıyı Oku
    İlk parti Alış 18.60 satış 18.30, ikinci parti Alış 19.02 Satış 18.70 Sırada bekleyen daha 8 parti var. Pey der pey satış.
    Ali krvgd nin boyu mu kısalıyor? 1.3 ile 23.3 e zirveye uygula. 19,43? dot-com balonun çok daha sık dillendirilmeye başlandığı birlikte düşünüldüğünde. Ne dersin?

Ne diyo lan bu?
    SPEK efendi duyurum size; Ben “küçük yatırımcıda” 10K kadar 8 parti “ucuz” mal var. 19 kademelerinde 4 parti sizleri bekliyor. 20 seviyelerinde de çeşitli kademelerde kalan 4 parti malı elimden kapmanız için sizlere bekliyor olacak. 50 ye mi, 100 e mi götürürsünüz artık, helal hoş olsun, malın bereketine görün! YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Tanrı’nın en büyük ve biricik özelliği zamandan azade olmasıdır. Zaman bizatihi Tanrı’nın kendisidir.

Sayfa 155/226 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •