Sayfa 155/216 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205 ... SonSon
Arama sonucu : 1727 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: Pmvr3 - tokı park mavera 3 projesi

1. Sayın Sinan uzun zamandır yoksunuz fikirleriniz benim için değerli fikriniz ne slm

2. Güzel şeyler olacakkk

......... ......

3. dun islem hacmi bayagi yuksekti. fiyat degismedi.bu kadar alis satisi fiyat degistirmeden kim yapti acaba?

4.  Alıntı Originally Posted by musab Yazıyı Oku
    ......... ......
    ne olacak ? açıklamalı analiz yazarsanız yatırım yapan arkadaşlar da faydalanır bu bilgilerden ..

5. Güncel asli edim listesi nerede buluruz ?

6.  Alıntı Originally Posted by CahCah Yazıyı Oku
    Güncel asli edim listesi nerede buluruz ?
    Buldum
    https://gms.kap.org.tr/daireler?pid=661304&pc=PMVR3

7. borsa perisan. buyuk hisselere bakiyorumda, bankalarin ekgyonun thynin vb. yillik degisimleri %- 30 % -50 arasinda gidip geliyor. bizim hisse iyi direniyor, bizimkinin az cok ne olacagi belli en azindan, Allah digerlerine sabir versin. beterin beteri varmis.

8.  Alıntı Originally Posted by radiation Yazıyı Oku
    borsa perisan. buyuk hisselere bakiyorumda, bankalarin ekgyonun thynin vb. yillik degisimleri %- 30 % -50 arasinda gidip geliyor. bizim hisse iyi direniyor, bizimkinin az cok ne olacagi belli en azindan, Allah digerlerine sabir versin. beterin beteri varmis.
    muteahhit zamaninda duzgun teslim ederse bu seviyelerden alanlar muhtemelen piyasa fiyatlarindan gayrimenkul fiyatlari dusmezse belki biraz daha uygun fiyata ev sahibi olmus olacaklar.
    toki neden insaat ilerleme bilgisi vermiyor, eskiden kapa insaat ilerleme bilgisi de veriyordu. insallah muteahhit insaati olmasi gereken tempoda yapiyordur. normalde %60 lara gelmis olmasi lazim bu aralar

Sayfa 155/216 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •