Sayfa 155/337 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255 ... SonSon
Arama sonucu : 2691 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: FMIZP - F-M İzmit Piston

1. sayın analist iyi yazıyor hos yazıyorsunuz da tahta sahiplerinin umrunda değil.
    teknik meknik işlemiyor, kafasına göre takılıyor ve sebepsiz aşağı basmaya devam ediyorlar.
    Yazdıklarım Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir!
    İnsanın kazandığı paradan değil, paranın kazandığı insandan korkulur... (NECİP FAZIL) (Duhul Oct 2010)

2.  Alıntı Originally Posted by amele42 Yazıyı Oku
    herhangi bir yatırım tavsiyesi içermez.
    teknik falan dinleyen kim. adice hareketlere devam. bu kadar düşmesine sebep olacak elle tutulur bir sey yok. adilikten ve seref yoksunlugundan baska...
    İnsanın kazandığı paradan değil, paranın kazandığı insandan korkulur... (NECİP FAZIL) (Duhul Oct 2010)

3. [/URL] upload

Alıntı Originally Posted by muhip57 Yazıyı Oku
    küfür etmek istemiyorum , ama bu oç kagıt zorla kendine sövdürüyor. bu kagıt dan bir cacık olmaz. bu kadar sığ bir kagıt hiçbir yere gidemez..
    Küfür etme boşver hocam.
    Zaten yıllardır olan şey. Yeni birşey yok.
    Dediğim gibi bana göre hava civa.

Önemli olan şirketin bilançosu ve beklentilerdir.
    Aynı şeyleri 15 teyken de yazmıştım.

Yalnız şu da var:
    Bir hisse bu kadar canınızı sıkıyorsa gereğini yapmanı daha iyi olmaz mı?
    Fırsat veriyor zaten. Yukarda da verdi.
    http://twitter.com/A_N_A_L_i_S_T
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

4. Benim görüşüm tabi: Adamlar mal almak için basıyor. Yukarda da beceremediler.

Ayrıca mal vermek için hacim yapmak lazım.
    Tavan yapmak lazım.
    Birkaç tavan yapar malı gelene geçene verirsin.
    Siz öyle bir hacim gördünüz mü?

Alamayacaklar
    http://twitter.com/A_N_A_L_i_S_T
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

5. Bu kagidin emekcileri sayin muhip ve gollum goruonuz nasil bir iblisle ugrasiyoruz , sayin osmanli iyi hos guzel analizler yapiyor da ben oyle Bir Piston piyasasina inanmiyorum . Bu kagitta isterlerse bilanco 50 Milyon cikar isterlerse 25 . Adim gibi eminim ki milletin pozisyonuna gore ayri bilancolar hazirlaniyor ki aciklanirken emre gore aciklaniyor .. diyeceksiniz denetci var turkiye gibi ulkede onu da baglarlar yani . Doviz yuzde 50 artmis diosun da osmanli sene sonuna Dogru her sene artar sonra temettu olarak dagilir subat Mart da kasadaki para yatirima da gitmiyor ki temettu dagitiliyor. Ben sirketle alakali negatif degilim ama oyle sizin kadar pozitif de degilim ne akar ne kokar yani , uzun vadede uzmez Kisa vadede oldurmez ama ihya da etmez. Bir potansiyel goremiyorum oyle yazilanlar kadar. Bu sirketin patron ve spek problemi var gerisi fasa fiso Bence

6.  Alıntı Originally Posted by O_S_M_A_N_L_I Yazıyı Oku
    Benim görüşüm tabi: Adamlar mal almak için basıyor. Yukarda da beceremediler.

Ayrıca mal vermek için hacim yapmak lazım.
    Tavan yapmak lazım.
    Birkaç tavan yapar malı gelene geçene verirsin.
    Siz öyle bir hacim gördünüz mü?

Alamayacaklar
    evet mal almak icin yapıyorlar ama adiler kontrolsüzce basıyor. çaktırmadan başladıkları yere kadar düşürüyorlar.
    bugün 100bin lot civarında işlem yapmış. fmizp'in günlük rutini icin yüksek bir hacim sayılır.

7. Tad vermeyen bilanço ve üzerine gelen TRUPM ın dengesizliğinin sonucu. Maalesef..
    Gerçekler acıtır..

8.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Bu kagidin emekcileri sayin muhip ve gollum goruonuz nasil bir iblisle ugrasiyoruz , sayin osmanli iyi hos guzel analizler yapiyor da ben oyle Bir Piston piyasasina inanmiyorum . Bu kagitta isterlerse bilanco 50 Milyon cikar isterlerse 25 . Adim gibi eminim ki milletin pozisyonuna gore ayri bilancolar hazirlaniyor ki aciklanirken emre gore aciklaniyor .. diyeceksiniz denetci var turkiye gibi ulkede onu da baglarlar yani . Doviz yuzde 50 artmis diosun da osmanli sene sonuna Dogru her sene artar sonra temettu olarak dagilir subat Mart da kasadaki para yatirima da gitmiyor ki temettu dagitiliyor. Ben sirketle alakali negatif degilim ama oyle sizin kadar pozitif de degilim ne akar ne kokar yani , uzun vadede uzmez Kisa vadede oldurmez ama ihya da etmez. Bir potansiyel goremiyorum oyle yazilanlar kadar. Bu sirketin patron ve spek problemi var gerisi fasa fiso Bence
    kesinlikle her noktasına katılıyorum.ben niye satmıyorum gecen sene 25 den veremedim bu sene neden 22 den vereyim dedim. ama yine aynı serefsizliği yaptı. kar yapmayan batak kagıtlar bile gidiyor. ama su seref yoksunu kaysiyetsiz yıllardır aynı yerlerde surunuyor. su kagıdı beklediğim kadar elimdeki diğer kagıtları beklesem ( yatas-egeen - aksa-kordsa) şimdiye ihya olmustum. dediğim gibi bu kagıt yasatmaz, öldürmez sadece surundurur..

Sayfa 155/337 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •