Sayfa 156/320 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256 ... SonSon
Arama sonucu : 2558 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: ISMEN - İş Yatırım Menkul Değerler

1. İşleri güçleri abidik gubudik.su kağıt şu an 45 olsa kim niye oldu diyebilir.Sisti diyebilir.Kurumlarida anlamıyorum.Al götür 50 lere bilanço ile 50)60 aralığında boşalt.Duz mantık küçük yatirimci görüşü.inanmayin.Agalar ne isterse O.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Tokatlar havada uçuşuyor.

3.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    İşleri güçleri abidik gubudik.su kağıt şu an 45 olsa kim niye oldu diyebilir.Sisti diyebilir.Kurumlarida anlamıyorum.Al götür 50 lere bilanço ile 50)60 aralığında boşalt.Duz mantık küçük yatirimci görüşü.inanmayin.Agalar ne isterse O.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Günlük krediyle işlem açan birçok insan var, bunlara niye para kazandırsın ki? Bölünme haberinden beri çalkalayarak yukarı sürülüyor tahta. Bence muazzam işliyor.

4.  Alıntı Originally Posted by isoleyte Yazıyı Oku
    Günlük krediyle işlem açan birçok insan var, bunlara niye para kazandırsın ki? Bölünme haberinden beri çalkalayarak yukarı sürülüyor tahta. Bence muazzam işliyor.
    Krediyle satın almalar ayırt edilebiliyor mu?

5. Sabah yazdığım gibi Sasa üstünden endeksi tuttular ben düzeltme bekliyordum bu tutunma olmasaydı, seans kapanışı görmek gerek ancak hacimde klas bı toparlanma oldu her seans ayrı bir hikaye hacim çıkarıyor

6.  Alıntı Originally Posted by uyuyan Yazıyı Oku
    Kredili işlem yasağı geldiğindeki hacim dönemi ile yasaksız dönem kıyas yapılırsa bir fikir veriyordur bence.

7.  Alıntı Originally Posted by uyuyan Yazıyı Oku
    Bir hissede manipülasyon yapılıyorsa, bunu yapanlar tahtaya kim (ad soyad, tc) hangi fiyata kaç lot yazmışından, anlık mkk dökümüne kadar takip ederler.

İllegal işler, illegal paralarla bu ülkede pekala kolayca yapılıyor. Gizliniz saklınız yok yani

8. sepeka spk olsaydı önce kendisinin ve kardeş kurumlarının içindeki hırsızları temizlerdi, o sebeple hala sepeka kaldı.

Sayfa 156/320 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •