Sayfa 156/654 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256 ... SonSon
Arama sonucu : 5225 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Bazen de satış yapıldı açıklaması ile korkutma yaptıktan sonra hisseyi güzel alıyorlar...bence kişilere ve kurumlara odaklanmamak lazım...kişilere odaklanacak olursak ben çin atasözünü hatırlatmak isterim..hani küçük kafalar kişileri tartışır diye... biz olaylara odaklanalım...şirket cirosu ve karı ile yepyeni bir şirket olmuş mu olmamış mı ?? cevap : evet olduğuna göre sıkıntı yoktur..
    8
    biz 6 dan başlayıp 7 lerde satış yapa yapa gittiğimizde teknik olarak 5 leri gösterirken dostum kekonun yazıları insan yeri gelince dostunuda uyarmalı
    ytd deli saçmasıdır

2. sadece ama sadece 26 şubattan bu yana yazılanlar süre 6 iş günü nasıl olduda fikirler bu kadar hızla değişti ve satış yaptın demeleri lazım demeseler bile senin kendini sorgulaman lazım neyse şunu bilin bu yolda yalnızssınız nokta
    ytd deli saçmasıdır

3.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    7
    biz 6 dan başlayıp 7 lerde satış yapa yapa gittiğimizde teknik olarak 5 leri gösterirken dostum kekonun yazıları insan yeri gelince dostunuda uyarmalı
    dostum fikrimiz değişmedi...hisse hakkındaki temel beklentilerimiz devam ediyor...bizim çıkmamızın tek nedeni kısa vadeli baskı sürecinin hala devam ediyor olmasındandır...bu baskı bizim de moralimizi bozdu...100 gündür tutuyordum bu süreçte sadece bir kez trade yapmıştım..gittiğim ve konuştuğum her yerde durdo hakındaki görüşlerimi tekrarlıyorum...

akrep dostum sen belki öyle rahat rahat bol bol tradeler yapabilirsin ama biz senin gibi rahat değiliz...bizim sorumluluğumuz daha fazladır...kısmetimiz de şu anda buraya kadar oldu...yapacak bir şey yok...gönül isterdi ki 7,50 lerden satalım ama hisseye çok güvenmemiz ve ilk etapta çift rakamları hedeflememiz nedeniyle trade yapmadık...tradeyi de pek sevmiyorum...

bizim ile beraber alan dostların tümü çok çok iyi karlar yaptılar..durdo orta ve uzunda kazandırmaya devam edecektir çünkü çıkış marjı hala çok var...tık sıkıntı kısa vadeli satış baskısıdır..

ben ekmeğini yediğim hisseyi çıktıktan sonra kötülemem...bu benim kişiliğimden yoktur..bir hisseyi alıyorsam hisse layıktır ki almışımdır..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    sadece ama sadece 26 şubattan bu yana yazılanlar süre 6 iş günü nasıl olduda fikirler bu kadar hızla değişti ve satış yaptın demeleri lazım demeseler bile senin kendini sorgulaman lazım neyse şunu bilin bu yolda yalnızssınız nokta
    doğrudur 6 iş günü önce bile tutmayı düşünüyordum...çünkü o vakit 7,10 u test etmişti ve çıkacağına inanıyordum..ama ne yazık ki bunda yanıldım..sonuçta fiyatı arz ve talep belirliyor...şu anda arz edenler talep edenlerden daha baskın..buda hissenin fiyatının gerilemesine neden oluyor..artık rüzgarın da tersine gitmeye gerek görmedim..çünkü karımız sürekli eriyordu..

durdoyu sattık diye hiç almayacağız anlamı çıkmasın...sattığım her hissemi günlerce ,haftalarca ,aylarca ,yıllarca takip ederim...ortamı uygun gördüğümde durdo ile tekrardan buluşabiliriz..durdo çok değer verdiğim ve emek verdiğim bir hissedir..mürüvetini görmek isterim..bakalım nasip ne olacak ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. bazı arkadaşlar sık sık soruyorlar neden sık sık trade yapmıyorsun diyorlar...ben de sık sık ben sizin gibi trade yapmaya özgür değilim diyorum..işte bakın 100 gün içinde sadece iki defa satış yaptım topikte olanlara bakın...100 gün içinde belki de 10 defa trade yapanlar ,yapmayanlara hesap soruyor...

akrep kardeş senin maliyet nasıl 1,80 lere indi..hisse çok uzun yıllardır oraları hiç görmemiş ki ?? bol bol trade yapmış olmalısın...

bizde insanız dostlar..etten ve kemikten yapılmayız...bizim de moralimiz bozulabiliyor...sanırım bizim de burda satış yaptım diyenler kadar satış yapma hakkımız vardır..bu satışı en yukarıdan da yapmış değiliz...bizden alanlara çok büyük kar marjları bırakmışızdır...

ben hepimize başarılar diliyorum...benden alan arkadaşın da en kısa sürede kara geçmesini diliyorum..

6.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    sadece ama sadece 26 şubattan bu yana yazılanlar süre 6 iş günü nasıl olduda fikirler bu kadar hızla değişti ve satış yaptın demeleri lazım demeseler bile senin kendini sorgulaman lazım neyse şunu bilin bu yolda yalnızssınız nokta
    akrep kardeş topikteki arkadaşları bana karşı kışkırtmaya çalışıyorsun bunu sana yakıştıramadım...özelden de burada da konuşurken hep samimiydin ama hisseyi sattım diye hemen bana ters döndün..akrep nicini özelikle mi seçtin dostum..??

teknik olarak belki benden daha iyi kararlar verebiliyorsun ama bu iyi kararların dostlarını hemen satma anlamına gelmemeli..senin de haklı çıktığın konular oldu ,haksız olduğun konular da oldu..

buradaki arkadaşlar beni tanırlar...elbette 100 kişiden 100 kişiyi memnun edemem...ama bu 100 kişiden 95 i bu hisseden güzel kazandı...tabi bu kazançın temeli de şirketin agresif büyümeye geçmesidir...

ben duro hissesini de topiğini de takip etmeye devam edecem...yüzüm ak burada her soruyu cevaplayacağım...ben yıllardır topiklerde yazıyoruz..binlerce kez hayır duası aldık..öyle sevdiğimiz hisseleri de kişileri de arkadan tekmeleyecek kişilikte değilim...beni tanıyanlar bilir...tanımayanlar da beni takip ettikçe tanımaya başlayacaklardır...

7. dstum keko sorun trade etmen değil trade edebilirsin alıp bekleyebilirsin herkesin yatırım tarzı farklı farklıdır sorun 6 gün içinde yazdıklarınla çok ciddi çelişkiye düşmen bu olmamalı övüp göklere çıkarıp satanlar geri gelecek çok daha yukarılarda alacak şeklinde söylemlerin hiçbirşekilde doğru değildir ben hisse 7 lerdeyken ve diğer teknik arkadaşlar artık satış var derken ve burda alım yapacak arkadaşlara bekleyin size alım fırsatı verecek derken senin bunlara kulağını kapatıp tam tersi söylemlerin sorun şu bende haksız olabilirdim ama teknik olarak tuzak der yukardan alırdık ama senin söylemlerinle yaptıkların arasında 6 iş gününde 180 derece farklı davranman gelelim benim maliyete trade yaptığım için değil dostum hisseyi ilk aldığım yer 3,3 civarı ve 2,90 kadar alım yaptım ortalama 3 küsür 30 bin lottu baştada yazmıştım ilç çıkış 5,97 ikinci çıkış 6,98 şimdi hesapla bakalım ortalamam kaça düşmüş yani çok trade yaptığım için değil 30 bin lotun 15bin lotunu sattığım için neyse konu artık uzamasın ama bunu yapmana üzüldüm başarılar vede yine söylüyorum bu alemde yalnızssınız NOKTA
    ytd deli saçmasıdır

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    akrep kardeş topikteki arkadaşları bana karşı kışkırtmaya çalışıyorsun bunu sana yakıştıramadım...özelden de burada da konuşurken hep samimiydin ama hisseyi sattım diye hemen bana ters döndün..akrep nicini özelikle mi seçtin dostum..??

Teknik olarak belki benden daha iyi kararlar verebiliyorsun ama bu iyi kararların dostlarını hemen satma anlamına gelmemeli..senin de haklı çıktığın konular oldu ,haksız olduğun konular da oldu..

Buradaki arkadaşlar beni tanırlar...elbette 100 kişiden 100 kişiyi memnun edemem...ama bu 100 kişiden 95 i bu hisseden güzel kazandı...tabi bu kazançın temeli de şirketin agresif büyümeye geçmesidir...

Ben duro hissesini de topiğini de takip etmeye devam edecem...yüzüm ak burada her soruyu cevaplayacağım...ben yıllardır topiklerde yazıyoruz..binlerce kez hayır duası aldık..öyle sevdiğimiz hisseleri de kişileri de arkadan tekmeleyecek kişilikte değilim...beni tanıyanlar bilir...tanımayanlar da beni takip ettikçe tanımaya başlayacaklardır...
    akrep nickini evet bilerek aldım çünkü akrepler boyun eğmemek için kendilerini ısırıp öldürürler kışkırtma değil yazdıklarını buraya sadece yapıştırdım tam tersi senin beddu almaman için yapıyorum çünkü sana değer veriyorum dost dediğin acı söyler dostum
    ytd deli saçmasıdır

Sayfa 156/654 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •