Sayfa 156/279 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256 ... SonSon
Arama sonucu : 2229 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: DESPC - Despec Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    Kesinlikle katılıyorum. Bu hareket şık olmadı, çok art niyetli bir durum. % 7,5 düşmekte ne oluyor. Pes artık.
    bu daha once boyle hareketler yaptı mı .ben takip ediyordum ama bu kadarını hiç görmedim .
    Tekkeyi Bekleyen Çorbayı İçer

Alıntı Originally Posted by ÇORBACI Yazıyı Oku
    bu daha once boyle hareketler yaptı mı .ben takip ediyordum ama bu kadarını hiç görmedim .
    Bu cümleyi bigpara'dan kopyaladım. Arkadaşımız gereğini çok doğru söylemiş.

Şirketin 2017 yılı içindeki en güzel bilançosu dün açıklanan bilanço (4. çeyrek). yıllık toplam karının geçen yılın altında olacağı zaten daha önceki 3 dönem bilançosunun toplamından belliydi. paniğe gerek yok, açıklanan kar beklentinin altında falan değil yada şok,beklenmedik bir düşüş değil. dört işlemi bilen herkes tarafından daha önceden bilinen, tahmin edilebilecek bir durum. tahminimce burada biraz dinlenecek ve daha sonra yeniden yönünü yukarıya doğru çevirecektir. kesinlikle ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    Bu cümleyi bigpara'dan kopyaladım. Arkadaşımız gereğini çok doğru söylemiş.

Şirketin 2017 yılı içindeki en güzel bilançosu dün açıklanan bilanço (4. çeyrek). yıllık toplam karının geçen yılın altında olacağı zaten daha önceki 3 dönem bilançosunun toplamından belliydi. paniğe gerek yok, açıklanan kar beklentinin altında falan değil yada şok,beklenmedik bir düşüş değil. dört işlemi bilen herkes tarafından daha önceden bilinen, tahmin edilebilecek bir durum. tahminimce burada biraz dinlenecek ve daha sonra yeniden yönünü yukarıya doğru çevirecektir. kesinlikle ytd.
    Bu grubun hisseleri hiç böyle yapmazdı ama indes te böyle hareket yapıyor neden ki
    Tekkeyi Bekleyen Çorbayı İçer

Alıntı Originally Posted by ÇORBACI Yazıyı Oku
    Bu grubun hisseleri hiç böyle yapmazdı ama indes te böyle hareket yapıyor neden ki
    Sanki çok büyük bir zarar açıkladı. Bari taban yap ta rahatla. Tüsiad başkanı kağıdın yerlerde geziyor. siz o koltukta başkanlık yapmamanız gerekiyor.

http://www.hisse.net/topluluk/showth...=1#post1790070

yıllık hisse yarışmamızda bu ayın derece yapanları belli oldu
    yarışmaya katılanlarlar buyursunlar sıralamalarına baksınlar ve dereceye girenelri tebrik etmek isteyen buyursun.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. Bir defa Despcin fiyatı indese göre de Dgateye göre de çok ucuz. Karı beğenmeme falan hikaye. Adamlar 3.40lardan topladıklarını sattılar. Belki patron belki spek. Onu bilemiyorum. Dgate ile İndesin piyasa değeri defter değerlerinin 5 katı olmuş. Despcin ise 1.5. Temettü veriyor mu veriyor. Yalnız düşen bıçak elle tutulmaz demişler. Birileri maliyetimi azaltayım dedikçe Finansman Garanti Oyak ve İş verdikçe verdi malı.Tahtanın anası ağlattı. En iyisi şimdilik maliyet düşürmeye çalışmak yerine hissenin nerede duracağına bakıp beklemek. çünkü alış kademesine yazdıkça veriyorlar malı. boş kademeye mal vermezler. İndesle Dgatenin fiyatına bakınca despec hakikaten komik kalıyor. Bir de indes bugün bütün gün boyunca eksideydi hatta yanılmıyorsam yüzde -3 civarıydı bir ara. yüzde +2 ile kapatmış. Bir şeyler dönüyor ya hayırlısı artık. ytd.

Alıntı Originally Posted by emirdeniz Yazıyı Oku
    Bir defa Despcin fiyatı indese göre de Dgateye göre de çok ucuz. Karı beğenmeme falan hikaye. Adamlar 3.40lardan topladıklarını sattılar. Belki patron belki spek. Onu bilemiyorum. Dgate ile İndesin piyasa değeri defter değerlerinin 5 katı olmuş. Despcin ise 1.5. Temettü veriyor mu veriyor. Yalnız düşen bıçak elle tutulmaz demişler. Birileri maliyetimi azaltayım dedikçe Finansman Garanti Oyak ve İş verdikçe verdi malı.Tahtanın anası ağlattı. En iyisi şimdilik maliyet düşürmeye çalışmak yerine hissenin nerede duracağına bakıp beklemek. çünkü alış kademesine yazdıkça veriyorlar malı. boş kademeye mal vermezler. İndesle Dgatenin fiyatına bakınca despec hakikaten komik kalıyor. Bir de indes bugün bütün gün boyunca eksideydi hatta yanılmıyorsam yüzde -3 civarıydı bir ara. yüzde +2 ile kapatmış. Bir şeyler dönüyor ya hayırlısı artık. ytd.
    Şirket battı mı acaba?

8.  Alıntı Originally Posted by cumba kuka Yazıyı Oku
    30 kuruş temettü demektir,güzel

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Temettü verecek mi açıklandı mı ?

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 156/279 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •