Sayfa 156/330 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256 ... SonSon
Arama sonucu : 2637 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: KNFRT - Konfrut Gıda

1. Sn ülver mesaj kutunuz dolu olduğu için size ulaşamadım,yine de genel görüşlerinizi buradan görme imkanı oldu.
    ciro ve kar beklentisi bu fiyatları koruyabilecek mi piyasaların bu şartlarında endişe veriyor biraz

2. Sayın turauaz daha iyi bilir ama 10.60 sağlam gibi . İnşallah pzt geri çekilme olursa burası çalışır.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Sayın turauaz daha iyi bilir ama 10.60 sağlam gibi . İnşallah pzt geri çekilme olursa burası çalışır.

evet sn turquaz ın en son attığı grafik bunu desteklediği gibi ..
    kapanışa doğru hareketlerde bunu destekler mahiyette idi tabi psi endeksin durumu belirleyici olacaktır.

4.  Alıntı Originally Posted by KAIZER Yazıyı Oku
    Sn ülver mesaj kutunuz dolu olduğu için size ulaşamadım,yine de genel görüşlerinizi buradan görme imkanı oldu.
    ciro ve kar beklentisi bu fiyatları koruyabilecek mi piyasaların bu şartlarında endişe veriyor biraz
    Ciro yu çok rahat koruyacaklar sene başında dediğim.2019 dan devredilen 153 milyon mali 6 ayda biterecekler dedim..şimdi ilk 6 ay 160 milyon ciro 25-30 milyon kâr bekliyorum ve ciddi kur farkı geliri bekliyorum..

Endeks 90 binin altını görmeyecek ama dolar da ağustos ayına kadar 7.5-8 arasi Euro dada 8 - 8.5 arası rakamlar bekliyorum

5.  Alıntı Originally Posted by ulver Yazıyı Oku
    Ciro yu çok rahat koruyacaklar sene başında dediğim.2019 dan devredilen 153 milyon mali 6 ayda biterecekler dedim..şimdi ilk 6 ay 160 milyon ciro 25-30 milyon kâr bekliyorum ve ciddi kur farkı geliri bekliyorum..

Endeks 90 binin altını görmeyecek ama dolar da ağustos ayına kadar 7.5-8 arasi Euro dada 8 - 8.5 arası rakamlar bekliyorum

döviz bu seviyelere ulaşırsa

ülkem için iyi olmaz

ama şirket bazında bakarsak

ürünler sudan ucuz hale gelir.

satmıyorum desen bile

bu kurla gelir zorla alırlar

6.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    döviz bu seviyelere ulaşırsa

ülkem için iyi olmaz

ama şirket bazında bakarsak

ürünler sudan ucuz hale gelir.

satmıyorum desen bile

bu kurla gelir zorla alırlar

Ha 7 olmuş ha 8 çok fark yapmaz. Bence doların son çırpınışları. Kamyon kamyon para basacak ABD

7. amerika zaten kamyon kamyon para basıyor

üstüne faiz bile yerlerde sürünüyor

dikkatinizden kaçtı galiba..

8.  Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Ha 7 olmuş ha 8 çok fark yapmaz. Bence doların son çırpınışları. Kamyon kamyon para basacak ABD

Dostum biraz hard bir çıkış yapicam sana ..
    Doların dünya da önlenemez çıkışına dünya ekonomistleri cevap bulamaz ken fed para üstüne para basicam derken ;

Sen işi çözdün son çırpınışları dedin ..

Anlat bakalım nasıl mis bu son çırpınışları bizde dinleyelim seni..

Bizim gibi ara mali ithal edip mamul haline dönüştüren montaj ülkelerinin dolara her daim talebi olacak ve olacaktır da ...bu neden bile sadece devede kulak doların bizim ülkemizde yükselmesi için...

Diğer konulara girmiyorum bile ..

Ama istersen tek tek madde madde doların bizde niye yükseliyor yükselmeye devam
    Edeceğini anlatırım sana..

Sen dua ette şu aşı bulunsun yoksa 1 somu n ekmeği 5 lira sonra 10 liraya alırsın..

O kadar vahim mi durum ...evet o kadar vahim...

Sayfa 156/330 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •