Sayfa 156/341 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256 ... SonSon
Arama sonucu : 2723 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Tavana 26000 gönderdim Sana kurban olsun

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Abi ozgyo ekran atar mısın

Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Bilinen haberi bir daha gönderiyor,hisse hopp yön değiştiriyor.Değişen ne var...ama aynen düşündüğüm gibi...zamanı gelince de biz bedelliden vazgeçtik derler...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

3.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Bilinen haberi bir daha gönderiyor,hisse hopp yön değiştiriyor.Değişen ne var...ama aynen düşündüğüm gibi...zamanı gelince de biz bedelliden vazgeçtik derler...
    öyle demeyin lütfen açıklamanın sebebini okumadınızmı. yatırımcılardan gelen yoğun sorular üzerine imişş. yani adamlar bizlere ne kadar değer veriyorlar. ağzımızın içine bakıyorlar resmen. bir kelime çıksında hemencecik izah edelim. kim bilir belkide 8-10 tane müşteri danışmanı eleman dahi almış olabilirler bizlerin kafasında soru işareti kalmasın diye.

4. şeref fukaraları spk nın 1.14 açıklamasını hiç bilmiyorlar sanki. hiiiiiiç sözü edilmiyor yapılan açıklamalarda

Alıntı Originally Posted by Paraci1 Yazıyı Oku
    yani alım gerçekleşmiş mi anlayamadım ?
    Avod da kap haberi ile tavan oluyordu

Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    0.40 570K alıcı

Olmadan inanma her an silerler .nasıl kaçtan girdiin hisseye mavi deniz seni hep yakın izleme pazarına yada çok taban yapmış kağıtlarda goruyom hep tepkiye mi oynuyorsun

asla yatırım tavsiyesi değildir.kendi düşuncelerimdir.benim yorumlarımla alım satım yapan zarar eder.

Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    Olmadan inanma nasıl kaçtan girdiin hisseye mavi deniz seni hep yakın izleme pazarına yada çok tavan yapmış kağıtlarda goruyom hep tepkiye mi oynuyorsun

asla yatırım tavsiyesi değildir.kendi düşuncelerimdir.benim yorumlarımla alım satım yapan zarar eder.
    Alyag almadım yakın izleme de çok az alırım borsada en iyi avod da aldım

Taban yazcaktim.tavan olmuş otomatik yazımdan .kp holdingde gordum seni.birde çok yakın izlemede hissesinde.hayirlisi bakalım.

Sayfa 156/341 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •