Sayfa 157/309 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,249 - 1,256 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,599
    Peki dava açmayanlar ne olacak ???,esasında bu oranda olanların sayısıda fazla,1000-50.000 lotu olanlarda var !!!.toplamda bayağı yekün yapar,mesela benimki 47.000+8500+10.500,yani üç ayrı hesapta başka isimlen,toplamı 66.000...Davaylan uğraşacak zamanın yok,ben dava göreceksem neden borsa şirketlerine yatırım yapayım ???...bana göre en iyisi iyi bir tekliflen SPK'yı ikna edip Rıdvanın tekrar kota geri dönmesi ve oradan göz atı pazarından çıkması,sanırım bunu yapacak gücü olması gerekir,yoksa bütün malını mülkünü kaybetme durumu var...Hükümetin hiç acıması yok,Kızılay gibi bir kuruma bile Kayyum atadılar kasada para olduğunu bildiklerinden,çünkü hazine tamtakır,canları yandıkça nereye saldıracalarını şaşırdılar,iftiralar havada uçuşuyor Fotoş bahanesi ile,alakası olmayanları bile korkudan içeri atıyorlar,sebep,kayıdın yok ama balki olabilir diye...Ülkenin çivisi çıkmış,ak,kara birbirine karışmış,ülkenin geleceği karanlığa bürünmüş,paralar hortumlanmış,bize zarar gelmesin diye yargı ele geçirilmiş vs,bu ortamda hükümet dahada hırçınlaşacak ve etrafa saldıracak,prasal anlamda çoğu şirketlere saldırı başlatacak bir bahane üreterek,bu bahanelerin içinde halkı mağdur edenlerden başlanacak,zaten malzemede belli,zaten borsanı hali ortada,çoğu borsa şirketleri hep üçkağıt peşinde SPK'yı bu işe alet ederek,neyse biraz kötümser yazdım,maalesef gerçekler bu...pis işlerlen uğraşanlarlan iktidara gel,sonra aklanmak için kandırılar bizi de,parası olmayanları bunlara yönlendir,sona içeri at...PEKİ BAŞ ROLDEKİLERE NEDEN DOKUNULMUYOR ???

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Peki dava açmayanlar ne olacak ???,esasında bu oranda olanların sayısıda fazla,1000-50.000 lotu olanlarda var !!!.toplamda bayağı yekün yapar,mesela benimki 47.000+8500+10.500,yani üç ayrı hesapta başka isimlen,toplamı 66.000...Davaylan uğraşacak zamanın yok,ben dava göreceksem neden borsa şirketlerine yatırım yapayım ???...bana göre en iyisi iyi bir tekliflen SPK'yı ikna edip Rıdvanın tekrar kota geri dönmesi ve oradan göz atı pazarından çıkması,sanırım bunu yapacak gücü olması gerekir,yoksa bütün malını mülkünü kaybetme durumu var...Hükümetin hiç acıması yok,Kızılay gibi bir kuruma bile Kayyum atadılar kasada para olduğunu bildiklerinden,çünkü hazine tamtakır,canları yandıkça nereye saldıracalarını şaşırdılar,iftiralar havada uçuşuyor Fotoş bahanesi ile,alakası olmayanları bile korkudan içeri atıyorlar,sebep,kayıdın yok ama balki olabilir diye...Ülkenin çivisi çıkmış,ak,kara birbirine karışmış,ülkenin geleceği karanlığa bürünmüş,paralar hortumlanmış,bize zarar gelmesin diye yargı ele geçirilmiş vs,bu ortamda hükümet dahada hırçınlaşacak ve etrafa saldıracak,prasal anlamda çoğu şirketlere saldırı başlatacak bir bahane üreterek,bu bahanelerin içinde halkı mağdur edenlerden başlanacak,zaten malzemede belli,zaten borsanı hali ortada,çoğu borsa şirketleri hep üçkağıt peşinde SPK'yı bu işe alet ederek,neyse biraz kötümser yazdım,maalesef gerçekler bu...pis işlerlen uğraşanlarlan iktidara gel,sonra aklanmak için kandırılar bizi de,parası olmayanları bunlara yönlendir,sona içeri at...PEKİ BAŞ ROLDEKİLERE NEDEN DOKUNULMUYOR ???
    arkadaş siz geriye dönük yazılanları hiç okumadınız galiba. ANELT 6sene önce kottdan atılmalıydı.onca yıl faaliyeti yok ne diye rıdvan a yalvaracaksın spk ye ne diyeceksin faaliyetsiz şirketi kot a mı alın diyeceksin. kot a alınması için rıdvan denen adamın muceze bir faliyet yapması lazım. o bunu bunca zaman yaptımı ? spk inanırmı ? artık yemezler. mahkemeye verenler olmasa bu gönüllğ çağrıyı yapacakmıydı ? hayırr. tedbir dosyaya girmese olacakmıyıdı ? hayır.
    ara avukat ı sende katıl başka çıkış noktan yok. var diyen varsa bizide ikna etsin benim maliyetm onca sene olmuş 5-6
    bundan aşağı zırnık alamaz.
    yasalar ne derse onun yolundan gidicem.

sayfaya bakıyorum 3-5-6 üye 10--15 3* kişi ziyaretci.
    bu ziyaretcilerde mal olmazsa izlemezler. siz ne yapıyorsunuz sizin fikriniz yokmu. niyetiniz ney?
    lotunun az da olsa müdahil olun 10 gün kaldı. neyi seyrediyorsunuz. burada kaç kez tel numarası verildi.

4. SAYIN ARKADAŞLAR ; spk virmanı denetim ile yapıyorsa .rıdvan bitmiştir .şimdi pay alacagım diye kap yap hakimi şaşırt spk neden virmanı dnetimine aldı ilginç olan bu .hakim spk soracak .ordan bilgi gelince hakim parmak degil kolları kesecek .ama onlara birşey olmaz senin çektigin yanna kar ona zevk kalır .anele adam vurmuş vuracagını capitaldan yıgmış lotu kim karda rıdvan kendi tahtasında kumarhane cepler şakır şakır her şey kayıt dışı .gayri menkul 10 yıldır yerinde sayıyor .hükümet belirse ne olcak .bliri kşi degerlendirmesi farklı olmayacak diyor .sayın adnan ek altda bir restoran var 200 metre kare anca var .siz orayı 20 milyondan aşagı verirmisiniz siz yapı net olaraka metre kare 80 binden aşagı satmaya kalkmazsınız .koşu yolu 292 metre kare üç kat lı siz orayı 60 milyondan 1 kuruş aşagı vermezsiniz .siz bu yapı yemin ediyorum allah için 1.500 milyon dersinz nerde görülmüş 30 yılın altında kendini amorti eden bir gayri menkul hadi geçtim bunlar 20 kira ile çarpsan 600 milyon net yani sayın arkadaşlarım aneltin degeri 6 tl borcu çıkınca markalar kendinin olsun .ytd bu yazı yusuf yıldızdan kopya gelmiştir benimle alakası yoktur .ytd

5. spk aritmatik yapmadan çagrıya cevap vermez 1 pay alımı 2 beş yılın en yüksegi en yüksek fiat neyse bunu ver der eger bunu demezse spk kabul etmez direk .oda 2.35 en yüksegi gibi son beş yılı ne kapsar .ama sıkıntı büyük spk dava sonucunu görmek isteyecek belki daha yüksek hesaplama çıkacak bu yazı ysuf yıldızdan kopya alındı.benimle alakası yok .saygılar

6. Konuya vakıf biri varsa yazabilir mi gözaltı pazarında açığa satış yok .peki benim sicilime lotlarima baktım emkk dan Nisan ayında anel Telekom hisselerimde 200 bin lot açığa satış yapmışım işlem gerçekleşmiş.daha önce bireriinden duymuştum haberimiz olmadan bu şekil hisselrimiz kullanılıyor diye bilgisi olan varmı.su an lot sayımda azalma yok.hisseyi baskılamak için böle pislikler olurmu imkan varmi.inanmayana konu hakkındaki mkk mesajını atarım

7. Açığa satışta zaten birisinin payı ödünç aliniyormus birisi benim hisselerimi odunç alıp kullanmış .satış yapmış ama gözaltı pazarında bu işlem yasak nasıl oluyor hayrett

Alıntı Originally Posted by tosun_paşa Yazıyı Oku
    Konuya vakıf biri varsa yazabilir mi gözaltı pazarında açığa satış yok .peki benim sicilime lotlarima baktım emkk dan Nisan ayında anel Telekom hisselerimde 200 bin lot açığa satış yapmışım işlem gerçekleşmiş.daha önce bireriinden duymuştum haberimiz olmadan bu şekil hisselrimiz kullanılıyor diye bilgisi olan varmı.su an lot sayımda azalma yok.hisseyi baskılamak için böle pislikler olurmu imkan varmi.inanmayana konu hakkındaki mkk mesajını atarım
    kurumun yapmış yerine koymuş. o günkü portföy tesbitini yaparak spk şikayet etsen kurumu amuda kaldırırsın.senden para kazanmış yasal değil.

Sayfa 157/309 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •