Sayfa 157/242 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207 ... SonSon
Arama sonucu : 1935 madde; 1,249 - 1,256 arası.

Konu: SNPAM - Sönmez Pamuklu

1. evet ne yapablirz: öncelikle yatırım tavsiyesi degildir biliniz. şimdi snpam klasik %10 yap sonra açılış fiyatına gel yada -% ile günü kapat.bugunku hareket hisseyiyukselt vede elinden çıkart hareketine benziyor ama net budur demek yanlışta olabilir.şu bir gerçek hemen hemen butun hisseler için söyleyebilirim ki; bekleyen kazanıyor.ben aldım ve hedefime gelmesini bekleyecegim.bazen kısacı olmaktansa ,orta vadeci olmanın faydasını çok gördüm. başka ne diyebilrm ki.herkese saygılar.

2.  Alıntı Originally Posted by muaylef Yazıyı Oku
    evet ne yapablirz: öncelikle yatırım tavsiyesi degildir biliniz. şimdi snpam klasik %10 yap sonra açılış fiyatına gel yada -% ile günü kapat.bugunku hareket hisseyiyukselt vede elinden çıkart hareketine benziyor ama net budur demek yanlışta olabilir.şu bir gerçek hemen hemen butun hisseler için söyleyebilirim ki; bekleyen kazanıyor.ben aldım ve hedefime gelmesini bekleyecegim.bazen kısacı olmaktansa ,orta vadeci olmanın faydasını çok gördüm. başka ne diyebilrm ki.herkese saygılar.
    Tek beklentinizi destekleyen tavana kadar olan lotun 2 katıhızlı düşüşte oldu. Yani bu kadar 1.600 milyon pek basıboş bırakılacak hacim değil gibi geliyor bana. YTD.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3. Yabancı 650.000 lot satmış.yorumlar neler.

HUAWEI NXT-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Satışlardaki aracı kurumlar yabancı nin işlem yaptığı kurumlar geliyor bana.ytd

HUAWEI NXT-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Tokatçı yine devrede

6. Adam yapacağını yapıyor biz hala gibi görünüyor, gibi görünüyor deyip duruyoruz. Gibisimi kalmış, olan olmuş biz bir ihtimal hayaline inanmak istiyoruz hala. inşallah yanılırım dicemde biz kendimizi kandırıyoruz zaten. YTD.

7. 4.75asalak kerkenez desteği yoksa şimdiye çoktan daha aşağılarda idi kağıt. Gerçi yukarı gitmeyecekse burda da kalmaz. Olumsuz olursa aşagı düşmenin eşiğindeyiz bence.YTD.

8. Uzun vade yatırımcılıktır diyenler tuclk a bakınız. YTD.
    Bizde de kuyruğa geldi. 1. 1.5 saate belli olur. YTD.

Sayfa 157/242 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •