Sayfa 158/894 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258658 ... SonSon
Arama sonucu : 7145 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Merak etme bugunde sirketi aradim nerimana sektirdim. Bu kadar adilik olmaz. Dilerim ki basur olur s.cmaz insallah patron ve ac kopek tahtaci
     Alıntı Originally Posted by acembist Yazıyı Oku
    Forumda Rabıta nickli bir arkadaş var.Dün tahtacıyla ve patrona amma sektirmişti.Çok garipsemiştim.Ama şimdi kendimi garipsiyorum.Diyecek çok şey var ama.....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by rabıta Yazıyı Oku
    Merak etme bugunde sirketi aradim nerimana sektirdim. Bu kadar adilik olmaz. Dilerim ki basur olur s.cmaz insallah patron ve ac kopek tahtaci

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Süreç işliyor, takip ediyoruz demişlerdir...

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Merhabalar. Yıllarca bu forumda takıldık. Ben patron veya spek iyi niyetli değil. Her yüzde 10 artışta biraz sayarsak gider değilse aynı yere gelip duracak vs vs dedim ,tabii 3 haneli hedefler hep verildi, potansiyeli vardi çünkü. Neyse ismi galiba muratli mi neydi onunla çok tartışılmıştık.Hakaretler etmişti vs ben de cevap verdim diye yasak yemiştim.(tek sevmediğim tip oydu) Yine 40-50 hareketi yapıp dönmüş. Yıllarca beklemişti beni. Neyse burdan ayrıldık başka yerde de çarpıldk,kaderimiz buymuş. Hisse ne zaman dönerse dönsün size bol şanslar, hakkınızı helal edin,varsa benimki helal olsun.her şeyi fazlasıyla hakettiniz. Eski nikim chaylakk... Hoşçakalın

4. Saygıdeğer ve çok karekterli patron ve spiiik aynı filmme devam et kendi alışlarına ver kendi satışlarını al sayende aracı kurumlar köşe oldu bir ara rabot bile tuttun çok fazla iyi komisyon veriyorsun patinaj çekmeye devam et yatırım tavsiyesi değildir

Şu anda ne kötü 35 olmalıydık. Bütün hisseler toparlanma derdinde, bizimki hala ne kadar basarımın hesabında. Allah sizi bildiği gibi yapsın....

Bu ay meclis toplantısı yapılabilecek mi? Bilen var mı?

7. Ben biraz maliyet yapim...

ATU-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Nisan, Mayıs, Haziran ayları meclis toplantıları ertelendi, İçişleri Bakanlığı az önce açıkladı, planlar başka bahara kaldı
    Spek sana da gün doğmuş oldu
     Alıntı Originally Posted by relax42 Yazıyı Oku
    Bu ay meclis toplantısı yapılabilecek mi? Bilen var mı?

Sayfa 158/894 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258658 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •