Sayfa 158/1004 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258658 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1.  Alıntı Originally Posted by Çalı arkasından orta Yazıyı Oku
    Günaydın hayırlı kazançlar sn Dobra . Gerçekler ve doğrular acıtır insanoğlunu,ne demişler, dogruyu söyleyen 9 köyden kovulur. Buranın ismini 10 nuncu köy koysaydiniz keşke...Vaya con Dios. Tranquilo...
    Haklısınız.

Halbuki 10. köy değilde 11. köy diye başlık attığım yazılarım olmuştu
    malum 10. köyden yazan birisi vardı gazetelerde kendisince.
    Son düzenleme : dobra; 21-07-2020 saat: 18:09.

2. şu takasında ciddi değişim görüp amirali sattığım hisse bsöke idi
    beklese idim amiralleri koydurmuştu yerine.
    batık dediğim kağıda bak.
    Son düzenleme : dobra; 21-07-2020 saat: 18:01.

3. https://www.youtube.com/watch?v=Z5cLJUJ26yw

arabeske sarmanın zamanı geldi.

4. Hatun amiralin fiyatı ne oldu diye her sorduğunda amiral demeyip aygaz diyordu garip bi şekilde
    yaw hatıun arçelik diyorum nerden çıkarıyorsun şu aygazı dedim ve dün hisseyi yakından inceledim.
    koç kağıdı olmanın dışında bir artısı yoktu
    küresi güzeldi.

işte düşüşe bahane gösterilen haber.

Türkiye, Libya ile imzaladığı deniz yetki sınırlama anlaşmasından doğan hakları çerçevesinde Meis adasının güneyi ve doğusunu kapsayan bölgede NAVTEX ilan etti. Oruç Reis sismik araştırma gemisinin belirlenen alanlarda araştırma faaliyetleri yürütecek olması Yunan ordusunu alarma geçirdi. TÜRK SAVAŞ GEMİLERİ BÖLGEYE İNTİKAL ETTİ İDDİASI Yunan kaynakları, Türk Deniz Kuvvetleri'ne bağlı en az 15 savaş gemisinin Aksaz Deniz Üssü'nden ayrılarak bölgeye doğru hareket ettiğini öne sürdü. Yunanistan Genelkurmay Başkanı Konstantinos Floros'un da Güney Kıbrıs ziyaretini yarıda keserek Atina'ya döndüğü vurgulandı. 20 GÜN ÖNCE LİBYA AÇIKLARINDA TATBİKAT DÜZENLENDİ Türk Deniz Kuvvetleri, 7 Temmuz tarihinde Libya açıklarında yapacağı tatbikat için NAVTEX ilan etmişti. Tatbikatın gerçekleşeceği alanların adları Barbaros, Turgut Reis ve Çaka Bey olarak belirlenmişti. Doğu Akdeniz'de geçen ay Türk Hava Kuvvetleri ile dev bir tatbikata imza atan Deniz Kuvvetleri, bölgedeki hakim güç olduğunu bir kez daha ortaya koymuştu.

6. https://www.ensonhaber.com/dunya/yer...ninda-yer-aldi

ingilizler haber vesilesi ile arabamızın reklamını da yapıyorlar!
    yakışır güzel memleketime.

7. Yerli otomobil İngiliz basınında yer aldı
    The Telegraph gazetesi Türkiye'nin üreteceği yerli otomobil ve fabrika hakkında haber yaptı.
    Yerli otomobil İngiliz basınında yer aldı
    İngiliz gazetesi The Telegraph, yerli ve milli otomobil TOGG'un üretileceği fabrikadan bahsederek günün en önemli gelişmeleri arasında servis etti.

Ayrıca günün fotoğrafları başlığı altında Türkiyenin yerli otomobiline yer verildi.

Sayfa 158/1004 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258658 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •