Sayfa 158/273 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258 ... SonSon
Arama sonucu : 2181 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: SISE - Şişe Cam

1. Bilanço öncesi mal dökme mi sence activex yoksa köprüden önce son çıkışı kullananlar mı var

2.  Alıntı Originally Posted by freedım Yazıyı Oku
    Bilanço öncesi mal dökme mi sence activex yoksa köprüden önce son çıkışı kullananlar mı var
    Endeksteki çeşitli hisselerden bahsediyorsan dökme gibi görünüyor. Tabi çeşitli olan hisselerin bazıları bilancoyu çoktan fiyatladigi için geri çekilmeleri satış olarakta düşünülebilir, bilançolarida geldiğinde daha cazip hale gelmiş gibi görünüp orada da biraz satış yaptırıp yorabilirler.
    Bazı çeşitli hisselerde hisse beklenti altı gelecekmiş havası katıp şimdiden silkelemeye ve mal toplamaya yönelmiş olabilirler.
    Bu sizin elinizdeki hissenin sektör ve temel durumları ile alakalı bir durum.

Buna gelirsek zirvesinden yüzde kaç düştü de dökülme olsun..

Active hc ya sormuşsun o dinlenmeye geçtiği için ben birşeyler karalayayim dedim, kusuruma bakmasın... Ytd

Duhul
    May 2018
    İkamet
    Aleksandretta
    Gönderi
    8,815
     Alıntı Originally Posted by freedım Yazıyı Oku
    Bilanço öncesi mal dökme mi sence activex yoksa köprüden önce son çıkışı kullananlar mı var
    Günaydın, Çok tehlikeli oyunlar kardeş. Endex Devreye kesmeye kuruşlar kalmıştı. ordan topladılar. toplamasalar facia idi.
    şimdi bugün belli edecek. endex de 5400 üstüne atmadan rahat yok bence.
    Ben risk almayı sevmem, alanada karışmam ama endex 4700-4900 e düşmeden rahatlama olacağını sanmıyorum. oralarda riske girerim stoplu. şişe ile ilgii yorum yapmıyorum piyasa yapıcılar endexe göre uyum sağlıyor. ytd
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Asla Değildir. Kendime öylesine Notlar ...
    Fortis Fortuna Adiuvat

4. Sayın Enes Furkan bey
    Şişecam'ın önümüzdeki yıllarda yapacağı yatırımları görsel haline getirmiş.
    Umarım bu harika şirketin gelecekte nerelere geleceğini kafanızda şekillendirebilirsiniz.

5. ya endeks yalancı yada bizim tahtacı mal döküyor...

kapanışa doğru belli olur

6. sabahki tepkilerde de zayıflık vardı zaten.
    ziraat basıyor 3 gündür. takasta yatırım fonu satışı olarak görünüyor

7. Merhaba eski göz ağrım ben geldim…

8. 30 mio tl para girişi var ama artıya geçemedik

Sayfa 158/273 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •