Sayfa 158/269 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258 ... SonSon
Arama sonucu : 2145 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: TRKCM - Trakya Cam

Cimer basvurum hazine ve maliye bakanliguna oradan da spk ya iletilmis. 13 unde spk ya gitmisti. Gelir cevap yakinda sanirim.
     Alıntı Originally Posted by akmahir Yazıyı Oku
    Su anda zaten ayrılma fiyatının 25 önce hissesi olanlar için geçerli olduğu düşünülüyor bu nedenle 25 önce alanlar bekliyor geri kalan lotlarda işlem geçiyor birde şirketle görüştüğümde bir kısım satmak zorundayım dedim satarsanız ayrılma fiyatından faydalanamazsınız gibi konuştu bence degerleme hazır spk nın tebliğ kararı bekleniyor ytd

ASUS_X00IS cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Iş yatirim 2.3 milyon alım yapmış.. kap bildirimi geldi.. bu kadar alima rağmen en çok düşen cam sirketiyiz...bir nefes aldirmadilar.. bir hafta yükseldik bir gunde geri verdiler..

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Cimere spk ya sikayetimi yazdim bu isler dikkatlerini ceker 5 yil cezayi cakarlar diue umut ediyorum. yil sonuna kadar buradayim satmiyacagim baskiladikca alacagim 3 lira degilsin 5 lirasin amk oglu ytd beni baglar.arkadaslar sizde lutfen cimere bu kagidin manupule edildigin piyasanin yaniltildigini kagitta buyuk operasyon cekildigini yatirimcinin magdur edildigini dusundugunuzu yazin lutfen .belki bir uyari alirlar .bu balinanin hakim oldugu butun kagitlar boyle.

Sise son 15 gunde 15.45 milyon trakya hissesi almis.

5.  Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku
    Sise son 15 gunde 15.45 milyon trakya hissesi almis.

Hocam merhaba. Forumda yeniyim üye olmadan dıştan yazılanları takip ediyordum. Uzun zamandır elimde Trkcam hissesi var. Birkaç ay öncesinde de yine elimdekilerin üzerine alım yapmıştım ama sanki ayarlamışım gibi 25 Şubatta son aldıklarımı satmıştım Sonrasında birkaç gün sonra tekrar aldım ve 25 Şubat tarihini o zaman bu forumdan öğrendim. Hisseyi satmadım ve maalesef malum düşüşten dolayı baya bir terste kaldım. Şimdi muhtemelen 25 Şubatta sattığım için ben ayrılma hakkı ya da birleşme payı (tam olarak bunları bilmiyorum) yararlanamayacağım galiba. Bu konuda sizin veya arkadaşların yorumu nedir?Düşüncelerinizi benimle paylaşabilirseniz sevinirim.

Teblig taslagina gore daha kesinlesmedi ama 25 subat tarihi itibariyle elinde olanlar icin ayrilma hakkina sahipsin. Sattigin kisimlardan yararlanamassin. Iyi aksamlar.
     Alıntı Originally Posted by Gavroche Yazıyı Oku
    Hocam merhaba. Forumda yeniyim üye olmadan dıştan yazılanları takip ediyordum. Uzun zamandır elimde Trkcam hissesi var. Birkaç ay öncesinde de yine elimdekilerin üzerine alım yapmıştım ama sanki ayarlamışım gibi 25 Şubatta son aldıklarımı satmıştım Sonrasında birkaç gün sonra tekrar aldım ve 25 Şubat tarihini o zaman bu forumdan öğrendim. Hisseyi satmadım ve maalesef malum düşüşten dolayı baya bir terste kaldım. Şimdi muhtemelen 25 Şubatta sattığım için ben ayrılma hakkı ya da birleşme payı (tam olarak bunları bilmiyorum) yararlanamayacağım galiba. Bu konuda sizin veya arkadaşların yorumu nedir?Düşüncelerinizi benimle paylaşabilirseniz sevinirim.

7. Anladım..Nasip değilmiş demek ki umarım tarihte değişiklik olur ve hepimiz beklememizin karşılığını alırız. Teşekkür ederim..

Arkadaşlar ayrılma fiyatı ne kadar biçtiler.. Birde şuan bu hisseyi almamı önerirsiniz. Özellikle eski olan arkadaşlar cevap bekliyorumm

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

Sayfa 158/269 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •