Sayfa 158/742 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258658 ... SonSon
Arama sonucu : 5935 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

Rıdvan hoca.... '' gol olur ''

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    3-4 gün içinde,
     Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    2.3 bar ile 3.75 i test etmesi uygun..
    gidenin arkasından konuşulmaz.. dedikodu olur.. bana müsade..
    (çok ters ve sert hareketler yapabilir)
    Son düzenleme : esozcan; 16-03-2021 saat: 13:20.
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

2. 6 MİLYON LOT İLE TAVANDA BEKLEMEYE DEVAM EDİYOR. Bakalım yarın ne yapacak.

3. 4 milyon 900 bin kaldı.İnceden veriyorlar gibi.

4. Menderes hissesini yorumlamak bizim gibi Demir’den anlayanlar İçin zor, bir Ereğli isdemir olsa anlamak kolay ama konu Menderes olursa iş zor. Evet Menderes ne olur. Yarın yada sonrasında düşer artar yada sabit kalır. Bu en güzel yorum. Ama asıl olan yarını değil, uzağı nasıl görebiliriz . Şuan çok insan söyleniyor, keşke 1 yıl önce aldığım şu senedi 1 yıldır elimde tutsaydım şeklinde çok yorum yada yazı görebilirsiniz.
    Menderes için kaleci taktiğini kullanmak gerekir. Yani penaltı atılında top çıkmadan siz bir köşeyi seçmelisiniz. Bu şekilde kalırsanız zaten golü yersiniz. Ama bir köşeyi seçmek şansımızı artıracaktır.
    Menderes ilk çeyrek nisan sonu yada Mayıs ayında gelecektir. Şahsen bu tarihe kadar işlem yapmadan beklerim . Çünkü ilk çeyrek bilanço o gün gelen karı tescil edecek. Örneğin hisse 4,5 lira ve ilk çeyrek 40 milyon kar gelmiş. Bu sayede siz ilk çeyrek rakamlarına göre hisse fiyatını normal göreceksiniz . Hisse o gün 4 de olabilir 7 de olabilir ama bu rakam size anormal gelmeyecek. Muhtemelen bilanço dışı yatırımcının beğendiği başka güzel haberlerde servis edilecektir. Ve ilk çeyrek bilanço sonrası bir bedelli sermaye ihtimali kuvvetle muhtemeldir. 65 milyon lotu sizin almanıza gerek yok, bilanço rakamları düzelmeye başladı, özsermaye artıya geçti ve belkide daha da artacak. Bu nedenle parası olan birileri bu payları almak isteyecektir. Siz bu 65 milyon lotu kendinize dert etmeyin . Bu konu bizim vazifemiz değil. Adı sanı bilinmeyen bir halka arz oluyor ve tavan tavan gidiyor. Burada ismi bilinen bir şirket %25-30 pay satıyor. İllaki halka arz gibi güçlü ve sağlam bir müşterisi çıkacaktır. Müşteriyi görmeyen şirket sahibi malını satılacak diye ortalığa dökmez. Özetle hareketli günler bilanço sonrasına kadar devam eder . Bir noktada stabil olduğunda bedelli veya bedelsiz haberi gelir. Şimdilik bu dönemi eylemsiz olarak beklemeye devam edeceğiz. Yatırım tavsiyesi değildir.

5. Merhabalar.
    Denizli ili tekstil-konfeksiyon ihracat rakamları Menderes tekstil çeyreklik cirosu arasındaki uyumu inceledim.
    Bilgi paylaşımı olarak aşağıya bırakıyorum:

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İyi ki bilmiyor kalabalıklar,/ Yağmura bakmayı cam arkasından/
    İnsandan insana şükür ki fark var; / -Birine cennet birine zindan- /İyi ki bilmiyor kalabalıklar

6.  Alıntı Originally Posted by monaroza Yazıyı Oku
    Merhabalar.
    Denizli ili tekstil-konfeksiyon ihracat rakamları Menderes tekstil çeyreklik cirosu arasındaki uyumu inceledim.
    Bilgi paylaşımı olarak aşağıya bırakıyorum:

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    hem twıter hem burda karsılıksız emeklerınız ıcın cok teskkurler kızıldag hocamla bırlıkte

7. Kolay ekmek yok.Para kazanmak istiyorsanız beklemesini bileceksiniz mesajı veriyor.Aslında dün tavanda yapmasaydı keşke.Usul usul gitmesi daha güzel.

8. menderes tekstil tüm fabrika makineler,arsası,seracılık tarlalar,elektrik,rüzgar ve jes santraller ,gayrimenkul yani tüm varlık değerinden borçları çıkarırsak menderesin gerçek piyasa değerini bulabiliriz herhalde...bu değer şu anda borsada fiyatlanıyor mu? 917.500.000Tl şu anki piyasa değeri...

Sayfa 158/742 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258658 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •