Onemli Gunler Banner
Sayfa 159/803 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259659 ... SonSon
Arama sonucu : 6422 madde; 1,265 - 1,272 arası.

Konu: Günlük viop ticarethanesi

1.  Alıntı Originally Posted by Zülfü Aşkın Yazıyı Oku
    iş adamı traş olurken bir yandan da berberiyle sohbet etmektedir.

Derken, kapının önünden ağır ağır geçmekte olan paspal bir çocuk görürler. Berber, iş adamının kulağına fısıldar; “Bu çocuk var ya, dünyanın en aptal çocuklarından biridir! Bak; dikkat et şimdi…â€
    Berber çocuğa seslenir: “Ali, buraya gel!â€. Bunun üzerine çocuk sakince dükkana girer ve yüzündeki aptalca sırıtmayla berberi selamlar.

Berber iş adamının kulağına sessizce, “bak şimdi†diye fısıldar ve bir elinde 5 TL, diğer elinde 20 TL lik bir banknot olduğu halde çocuğa sorar: “Hangisini istiyorsan alabilirsin?â€
    Çocuk dalgın dalgın bir 5 TL ye bir de 20 TL ye bakar ve sonunda 5 TL lik banknotu hızlıca çekerek berberin elinden alır.
    Berber iş adamına döner ve gülerek: “Gördün mü? Sana söylemiştim.†der. Traş bitince iş adamı sokağa çıkar ve az ileride kendi kendine oynayan Ali’yi görür. Yanına giderek, neden 20 TL değil de, 5 TL lik banknotu aldığını sorar.
    Çocuk hiç de aptalca olmayan bir sırıtmayla yanıt verir:
    “Hehehe… Eğer 20 TL yi alırsam oyun biter.

VIOP BENİM İÇİN BÖYLE....

oyunun bitmemesi için az kontrat ile işlem yapmak stop seviyesine mutlaka uymak günlük hedefe gelince hesabı kapatmak...
    Gönderiyi öne alalım belki okumayan görmeyen vardır..

Ben bir defada 20 lira alıp oyunu bitirmek istemiyorum.. Günlük 5 lira ile devamlılk peşindeyim
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

2. Hiç kimse tüm işlemlerinde yüzde 100 başarılı olamaz .. Her gün kazanamazsın mutlaka kazandıgın ve kaybettiğin gün vardır..

Ama söyle sabit kontrat 10 işlem 7 başarılı 3 başarısız net 4 işlem kar benim için ideal.. Yada aylık yüzde 10 başarıdır.. En az aylık yüzde 5 net kar olması lazım... bakış açım böyle.. Bunu da yazayım büyük para ile bunu yapmak zordur... Çünkü her kademede 100 kontrat alıcı bulmak yada satıcı bulmak bezen imkansız oluyor..Bazen 100 tane alsan yada satsan 5 -6 kademe birden oynuyor bazende 300 tane alsan kademe yerinden oynamıyor... Ama her kademeye 1-10 arası alıcı satıcı bulmak kolay

Endindiğim tecrubeler neticesinde ana param belli 1000 lira param 1002 olunca 2 lirayı cekiyorum.. 1000 lira ile devam..

Yakında ise yeni sistemin param 1002 olunca 1 liraya spotta hisseye yatıracagım alıp unutacagım sekilde geri kalan 1 lirayı alıp yiyecegim 1000 işlem yapmaya devam edeceğim..
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

3. Tecrübeden bahsetmişken Zülfü Hoca benim söyleyeceğim de şudur;
    Kendini tek yöne şartlamak büyük sıkıntıdır , çünkü bir türlü oyuna giremezsin ve aradan girdiğin her oyunda çarpılırsın...
    Birde bu işte senkron çok önemlidir, üst üste bir kaç kayıpta mutlak bir süre beklemek gerekir...
    Çünkü; yanlış atılan ilk adımlar sonrasında kaybetmenin stresi ve bir sonraki seferde kazanmanın ( hatta kaybettiklerinle beraber daha fazla kazanma ) zorunluluğu daha fazla hata doğurur... mutlak bir tur mola vermek gerekir...
    Ve ne olursa olsun stop...
    Kaldıraçlı piyasada biranda sıfırlanırsın...
    Daha önce de dediğim gibi bir sistem ve plan dahilinde aslında rahatça idare edilebilecek bir mecradır Viop...
    Bu vesileyse herkese başarılar...

Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Tecrübeden bahsetmişken Zülfü Hoca benim söyleyeceğim de şudur;
    Kendini tek yöne şartlamak büyük sıkıntıdır , çünkü bir türlü oyuna giremezsin ve aradan girdiğin her oyunda çarpılırsın...
    Birde bu işte senkron çok önemlidir, üst üste bir kaç kayıpta mutlak bir süre beklemek gerekir...
    Çünkü; yanlış atılan ilk adımlar sonrasında kaybetmenin stresi ve bir sonraki seferde kazanmanın ( hatta kaybettiklerinle beraber daha fazla kazanma ) zorunluluğu daha fazla hata doğurur... mutlak bir tur mola vermek gerekir...
    Ve ne olursa olsun stop...
    Kaldıraçlı piyasada biranda sıfırlanırsın...
    Daha önce de dediğim gibi bir sistem ve plan dahilinde aslında rahatça idare edilebilecek bir mecradır Viop...
    Bu vesileyse herkese başarılar...
    benim anlamadığım milyonlarca işlem hacmi olan oyunda 50 yüz kontrar alıp satarken bile zorlanabiliyormu insan? bunu bazı zayıf hisselerde ve varantta görüyorum ama viopta yaşanabilir olması doğrusu beni şaşırttı.

5. İstersen piyasa yapıcısı sen ol Asla ve Asla full poza girme

Alıntı Originally Posted by Zülfü Aşkın Yazıyı Oku
    İstersen piyasa yapıcısı sen ol Asla ve Asla full poza girme
    yanlış anlama zülfü kardeş ama ben bu piyasanın bir arena olduğunu ve nasılki insan girerken kararı kendisi verdiyse, oynarkende kendisi verip kimseyi sorumlu tutmaması gerektiğini düşünüyorum

7. Yorumları alalımIMG-20191201-WA0001.jpg

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Yorumları alalımIMG-20191201-WA0001.jpg

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bu grafik şimdi ne diyor? yanlış anlamayın ilgilenmediğim bir veri olduğu için sordum
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Sayfa 159/803 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259659 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •