Sayfa 16/364 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon
Arama sonucu : 2906 madde; 121 - 128 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1.  Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    53 üzeri bi kaç seans başarılı duruşun ardından...haftaya çokgüzelk hareketler hisseyi bekliyor...hayırlısıyla inşallah...YTD
    bu hafta güzel hareketler bekliyorum hayırlısıyla ...hadi bakalım inşllah.YTD

2. hadi bakalım bedelli geldi hayırlısıyla...ytd

3. hala ufak hesap peşindeler. demin eşleşme miktarı 0,54 55000 lot civarı iken hemen silip 53 yaptı ...... ler

4. izahname ekindeki güvence raporunu incelerseniz, 30.12.2016 tarihli bilançonun mevcut durumlar dikkate alınarak (stok,alacak verecek vb.) yeniden düzenlenmiş proforma halini görebilirsiniz

rakamlar oldukça güzel, gizli borç vb. ekstra şimdilik yok görünüyor, oldukça güzel

5. Sesimi duydu çapsız spek 54 yaptı.muhtemelen 55 olacak bugün

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Bedelli sermaye artışı nominal altında olduğu için. Rüchan Hakkı fiyatı olabiliyor mu? Bedelliye katılamayanın bedelli payını kim nasıl devralacak?

7. Bedelli sermaye artışı ile izahnameyi baştan sona okudum. Tam sayfasını şu an hatırlamıyorum ama bir yerinde "Hissemiz şu an Yakın izleme pazarında işlem görmektedir ancak sermaye artırımı sonrası Ana Pazar a tekrar çıkış hedeflenmektedir" diyordu..

Benim düşüncem ulaşılacak 120 mn sermaye ile Ana Pazar a rahatlıkla geri dönebileceği, hatta A grubu içine dahil olabileceği yönünde..Bakalım BIST yönetimi ne aksiyon alacak, bekleyip görelim.

Bedelli 0,52 den kullandırıldığı için teorik olarak Borsada 0,52 nin üstünde oluşan her fiyatta rüçhan hakkının da pozitif bir fiyatlaması olur mesela borsa fiyatı 0,60 sa rüçhan fiyatı da 0,60-0,52 =0,08 olur tabi bu teoriktir, piyasada arz talep ve finansal okuryazarlık seviyesi vs de etkili olur fiyatlamada..

8. 54 e 233000 koymuşlar.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 16/364 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •