Sayfa 16/341 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon
Arama sonucu : 2723 madde; 121 - 128 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. 060 a bile verdi utanmazlar

2. Bundan bir bok olmaz kacan kurtulur kacin kurtulun dahada dusecek durum onu gosteriyor

3. hisseyi düşürüyorlar topluyorlar benim fikrimdir yt değildir

ve ben satmadım hisselerim şu an bende

4. Ne toplamasi resmen geciriyolar anlayin

5. Anlasilan 50 altina salacak gibi...

6.  Alıntı Originally Posted by Zuval Yazıyı Oku
    Ne toplamasi resmen geciriyolar anlayin
    sayın zuval ticaret kar üzerine kuruludur veya çıkarın varsa harcarsında gelecekse veririsin

burdada iflas , kankardato, patron yurtdışına kaçmazsa bunların dışında ky saymazsak by bu fiyata zarar olsun satmaz dur geri alım açıkladılar bende elimdekini kökten vereyım diyen olmaz bu fıyat düşüklüğü elındekını artırmak dan başka da birşey değildir

dyho birleşme grafığını açıp zaman ayırıp bakarsan

arçelik birleşmesini bulup fiyat grafığine bakarsan

vb ben her ıkısınde de vardım sadece
    BEKLEYEYEBİLİYORMUSUN sorun bu

sayın zuval elinizdeki hisse sayısı kimseyi ilgilendirmez de elinizde varmı ve siz sattınızmı madem geçiriyorlar

7. [QUOTE=hüseyin;2792944]sayın zuval ticaret kar üzerine kuruludur veya çıkarın varsa harcarsında gelecekse veririsin

burdada iflas , kankardato, patron yurtdışına kaçmazsa bunların dışında ky saymazsak by bu fiyata zarar olsun satmaz dur geri alım açıkladılar bende elimdekini kökten vereyım diyen olmaz bu fıyat düşüklüğü elındekını artırmak dan başka da birşey değildir

sayın zuval elinizdeki hisse sayısı kimseyi ilgilendirmez de elinizde varmı ve siz sattınızmı madem geçiriyorlar[/QUOTE geri alım demissinde bu fiyatlar dururken neden 69 dan alsın fiyat buralardayken herkes o fiyattan satmak ister sonra ne olur 2 milyonluk demis alırım satan fazla olacayı icin bunuda almazlar hep hile iptal olur

8.  Alıntı Originally Posted by hüseyin Yazıyı Oku
    sayın zuval ticaret kar üzerine kuruludur veya çıkarın varsa harcarsında gelecekse veririsin

sayın zuval elinizdeki hisse sayısı kimseyi ilgilendirmez de elinizde varmı ve siz sattınızmı madem geçiriyorlar
    İyi güzel hoş da burası mubareklerin tahtası. 1 in altına kesinlikle salmaz adam bi dünya hisse aldı şimdi 0.90 dan bize mi satacak diyenleri de gördük. Bu fiyattan ky satmaz aksine fiyat ucuz diye alır. Ky 0.90 da da 0.80 de de 0.70 de de ucuz diye aldı. Birde tabi 1 in üstündeyken 50bin alanlar 0.60 lardan 0.70 lerden 200 bin 300 bin aldı. Spek hisseyi toplamadan götürmez. Burda hep beklenti ile ky ye hisse satıldı fiyat aşağı çekildi. Saydığınız beklentiler gerçekleşip artık beklenti kalmadiktan sonra 1 sene falan da inatlasanlari dökmek için bekler ondan sonra hareket başlar. 2020 yi görürüz biz burda sanırım olmadı 2023 :) hayırlısı ne yapalım. Ytd.

Sayfa 16/341 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •