Sayfa 16/891 İlkİlk ... 614151617182666116516 ... SonSon
Arama sonucu : 7122 madde; 121 - 128 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1.  Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    yanilmiyorsam artik itiraz gelmiyor diye biliyorum bilen biri yazarsa herkes bilgilenir
    Mantık olarak itiraz edilemiyorsa niye askıya çıkıyor. Askının amacı ilgililere duyurmak ve onların itiraz ve görüşlerini almak değil mi?
    Ben sadece plan notu değişikline itiraz beklemiyorum ama ....

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Speği anlıyorum şuan almaya kalksa 45 e kadar tarasa eline birşey geçmeyecek , haklı olarak bekliyor ki sabırsızlar satsın.
    Sorun şu ki( spek için yazıyorum) burada çoğunlukla sabırlı kişiler kaldı birde bunun önümüzdeki haftası var , ya meclis gündeminde bizim planda girerse daha ne kadar bekleyeceksin?
    Biz kendi adımıza beklenmesi gereken süre kadar hatta fazlasıyla bekledik sende biraz paraya kıy artık...

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Fazla değil 1 ay önce 50 yapsaydı çoğu kişi.kacardi ama.simdi beklenti çok.yaklasmis şirketinde dediği gibi 14 YIL BEKLENEN haber

4.  Alıntı Originally Posted by metalurjist Yazıyı Oku
    Speği anlıyorum şuan almaya kalksa 45 e kadar tarasa eline birşey geçmeyecek , haklı olarak bekliyor ki sabırsızlar satsın.
    Sorun şu ki( spek için yazıyorum) burada çoğunlukla sabırlı kişiler kaldı birde bunun önümüzdeki haftası var , ya meclis gündeminde bizim planda girerse daha ne kadar bekleyeceksin?
    Biz kendi adımıza beklenmesi gereken süre kadar hatta fazlasıyla bekledik sende biraz paraya kıy artık...

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bu vakitten sonra mezar yeri yaparım tarlayı da yine de satmam speğe. Bu kadar ızdıraptan sonra üç haneli olmadan zırnık alamazsın benden Ey!!! A131cici muradı bozuk stajyer spek!!!!

5. Geç gelen tavan tavan değildir...🤣🤣 ytd

6.  Alıntı Originally Posted by Kerem33 Yazıyı Oku
    Geç gelen tavan tavan değildir... ytd
    Kaç tavan gemesi lazım hakettiği fiyat için? itiraz edelirse de aynen düşer spek için son doldur boşalt hareketi olur. Belki spek kendi itiraz edecek.

7. Tavanı bırak devre kesmedi hala
     Alıntı Originally Posted by Kerem33 Yazıyı Oku
    Geç gelen tavan tavan değildir... ytd

Sayfa 16/891 İlkİlk ... 614151617182666116516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz