Sayfa 16/79 İlkİlk ... 614151617182666 ... SonSon
Arama sonucu : 631 madde; 121 - 128 arası.

Konu: TUREX - Turex Turizm A.Ş.

ben persembe gunu 125 lot alıs gırmıstım 30 tanesı gelmış.Ama hala sıstemde 95 alısım beklıyor.Arz toplama gunu bıttıgı halde neden hala 95 lotum alısta beklıyor bunu anlamadım.Bılgısı olan varmı acaba
    Söyledıklerım Benı Baglar Kesınlıkle Yatırım Tavsıyesı Degıldır.

2. Aynı bankadan farklı kişilere hesap açtık.
    Eş,çocuk,baba,kayınpeder için
    Şifreleri bende.Biraz zor olacak takibi ama bir sene dokunmayı düşünmüyorum..����

3.  Alıntı Originally Posted by fenerLEE Yazıyı Oku
    ben persembe gunu 125 lot alıs gırmıstım 30 tanesı gelmış.Ama hala sıstemde 95 alısım beklıyor.Arz toplama gunu bıttıgı halde neden hala 95 lotum alısta beklıyor bunu anlamadım.Bılgısı olan varmı acaba
    Bende de öyleydi, fazla talep ettiğim kısım bekliyor görünüyordu. Sonra kayboldu, 30 lot verdiler. Kurumdan kuruma düzeltmeleri geç yapabiliyorlar bence.

4. İşbankası talebim gelmiş biraz sisteme geç işliyorlar

5.  Alıntı Originally Posted by dunqela Yazıyı Oku
    Aynı bankadan farklı kişilere hesap açtık.
    Eş,çocuk,baba,kayınpeder için
    Şifreleri bende.Biraz zor olacak takibi ama bir sene dokunmayı düşünmüyorum..����
    Kardeşim sende gelen giden her yere aynı cümleyi yazıyorsun, 10 tavan çekse bu hisse ilk önce sen gidersin.

Alıntı Originally Posted by sprite07 Yazıyı Oku
    Bende de öyleydi, fazla talep ettiğim kısım bekliyor görünüyordu. Sonra kayboldu, 30 lot verdiler. Kurumdan kuruma düzeltmeleri geç yapabiliyorlar bence.
    tskler arkadasım
    Söyledıklerım Benı Baglar Kesınlıkle Yatırım Tavsıyesı Degıldır.

7. bakın vahit kiler diğer halka arzlarda neler yapmış.kiler market ve klgyo da milleti soydu soğana çevirdi.şirketleri cilalayıp misli misli fiyata halka ırz etti.sonra klgyo ya elindeki depoyu mepoyu misli misli fiyata satıp kasayı boşalttı.
    bu turekside kurmuş. 30 kırk otobüs resmi koymuş.belki o araçlar bile kiralıktır. devletin ballı servis taşımacılık işlerini yapıp vurgun yapıyormuş galiba.
    şimdi borsada halka arz vurgunculuğu başladı.kim şeyimm hıyar dese millet bir avuç tuz alıp koşturuyor
    ulan bu tureksi millete 1 300 000 000 liradan kakalayacak.

ha zaten herkes kapıştığı için çok az lot düşüyor. sonra tavan tavan gidiyor . son alanlarında elinde patlatıyorlar.sakınn tavan serilerinin sonunda alımm yapmayın elinize verirler.türk ilaç serumu 7 misline çıkardılar eşşeklerin eline verecekler yakında.sonra yandım anam diye bağıracak millet.
    turekstede kaçınılmaz son.patronların ne yapacakları belli eninde sonunda milletin ansını ağlatacaklar.bunların gözü doymaz
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

8. Ne zaman bistte işleme başlıyor?

Sayfa 16/79 İlkİlk ... 614151617182666 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •