Sayfa 16/357 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon
Arama sonucu : 2853 madde; 121 - 128 arası.

Konu: ENKAI - Enka İnşaat

bugünkü yabancı alımları

satışları

ENKAI GÜNLÜK- TL BURADA YER ALAN VE HİÇBİR ŞEKİLDE YÖNLENDİRCİ OLMAYAN İÇERİK YATRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR EĞTİM ÇALIŞMASIDR

bugünkü yabancı alımları

satışları

4.  Alıntı Originally Posted by cortexjam Yazıyı Oku
    hocam siz bedellinin ne olduğunu çok yanlış anlamışsınız... %9 bedelli verdiğinde 1 lot hisseninde değeri %9 düşeceği için hiç bir şey değişmiyor. yani elinde 10 liradan 100 lot hisse varsa %10 bedelli sonrası 9 liradan 110 lot hisse olur yani değişen hiç bir şey olmaz. öyle bedelliden gelen fazla hisseyi satayım kar edeyim diye bir şey yok.çünkü o hisse fazladan sana verilen bir değer değil elindeki hisseler daha küçük parçalara bölünmüş oluyor.
    Alıntı yaptığınız yazımda BEDELLİ ile ilgili bir yorum yok.

Sizin kısaca "Bedelsiz vereceğine, bedelsiz oranında nakit verse daha iyi" şeklindeki yorumunuza katılmadığım yönündeki ifadelerim var.

Tekrar ifade edeyim. Aynı oranı nakit dağıtsa, alacağınız 100 lota 9 küsür lira, bedelsiz ile alacağınız 9 küsur lot. Hangisi karlı?

Yani nakit istiyorsanız bedelsizden gelenleri satın, 9 liradan 4-5 kat daha fazla nakit cebinize girer demek istiyorum.

Saygılar...

5. Yine anlamsız bir düşüş.Nereye kadar böyle bıktıracak Enka

6. Vardır bir anlami elbet. Takip ediyorum bakalım
    Biraz sabır biraz umut. Yazdıklarım kendimi bağlar...

7. Bu günkü sert düşüş için olusmuz bir haber yok, ancak ABD'nin Suriye'ye yaptığı füze saldırısından hissenin olumsuz etkileneceğinin bir göstergesi olabilir mi?

8. Çok saçma düştü bugün. Umarım panik satışıdır. Alım fırsatı olarak değerlendirecekler çıkabilir. Ben pztsi bir tartacağım duruma göre mallanabilirim.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 16/357 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •