Sayfa 16/165 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon
Arama sonucu : 1315 madde; 121 - 128 arası.

Konu: HATEK - Hatay Tekstil

1. Beklenti nedir

2. Arkadaşlar takaslar güzel bilançoda güzel faaliyet karinin 5 milyon olmasi çok iyi bence

3.  Alıntı Originally Posted by Sonhaber Yazıyı Oku
    Beklenti nedir
    Kalemler ciddi anlamda iyi .6-7 ay elinde tutan güzel kazanır düşüncesindeyim.o kadar kar açıkladı yerinde saymıştı.faliyetler çok iyi artmış.zarar göstermelik.yarın bir süpriz bekliyorum.olmazsa zaten uzun vadede kazanacağımdan eminim.ytd

4. Eyvallah kelaynak, sen bari anlıyorsun bu işten, bekleriz

ASUS_Z00AD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. bu hisseyi 5 yıl sürede yüz kere belki aldım sattım hiç de yazmadım.artık ilgilenmiyorum.sonsuza kadar da almam satmam.çünkü gönderdiği bilançolara güvenemiyorum.bir yıl kar ediyor ertesi sene zarar olabiliyor,asla temettü vermiyor.bu yüzden fiyat garantisi olmuyor.her fiyat pahalı.değeri olan hisse her yıl mevduattan fazla temettü verendir,adana çimento işyat gibi.darbede burdan yaptığım zararı o hisselerden kazandım.bu ve bunun gibi hisseler bir anda taban taban gelebiliyor.zaten bir hisse tavan taban yapıyor ise büyük ihtimalle değeri yoktur.Arif Ünverin temettü konusundaki söyleşilerini izlerseniz beni anlarsınız.lütfen karşı cevap yazmayın.allah yolunuzu açık etsin.

6. gene başladığı yere geldi.dünkü işlemlerde alan üsten vermiş.

7. 4,50 11000 satış yazdılar.

8. Bu kadar uyuz spek görmedim 4.46 ya 6bin aliş 4.47 ye 5 bin satiş koydu

Sayfa 16/165 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •